Wpis z mikrobloga

Zna ktoś jakiś dobry produkt do stylizacji męskich włosów? Chciałbym uzyskać taki efekt jak wtedy gdy przez 2 dni nie umyjesz włosów, to przez naturalne natłuszczanie bardzo dobrze poddają się stylizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda tylko że są brudne i przetłuszczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie próbowałem już żelu. Żel to wiadomo, skleja, efekt mokrej głowy itd. Teraz sprawdzam pastę do włosów, ale tez mi zbyt nie pasuje. Jest strasznie "szorstka" i ciężko uformować z niej dobrą fryzurę. Chyba że to ja po prostu nie umiem układać xD albo za mocne produkty kupuje.

#wlosy #fryzura #modameska
  • 8
  • Odpowiedz
@ranunculus: włosy mam gęste, lekko kręcone.
z tą fryzurą to mam na myśli takie typowe modne fryzury teraz, typu boki krótko, góra dłużej i różne ich wariacje i ułożenia.
  • Odpowiedz
@BetaEdek: jeśli fryzury bardziej zaczesane, to wodne lub woskowe pomady, jeśli fryzury w większym nieładzie, to raczej glinki (choć to spore uproszczenie). W linku wyżej jest tak wstępnie powiedziane co i jak, na początek wystarczy. Jeśli nie pasuje Ci efekt sklejonych włosów od żelu, to wodne pomady niestety go tworzą, proraso tenax zielony chyba najmniej. Generalnie to dużo zależy od włosów jak zareagują, możesz poszukać na allegro próbek. Sam tak na
  • Odpowiedz