Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dziś 2 świetne filmy:

Cyrk motyli - krótkometrażowy ok. 20minutowy film o niedocenianiu samego siebie (dostępny z napisami na yt), moje odczucia: film w piękny sposób pokazuje to co miał pokazać, życzę każdemu by spotkał na swojej drodze życiowej takiego właściciela cyrku, "Im cięższa jest walka tym większe zwycięstw"

Tysiąc słów - komediodramat z E. Murphym opowiadający o mężczyźnie, który wie że umrze jak wypowie 1000 słów, moje odczucia: Eddie jako komik z doskonałą mimiką serwuje nam na początku komedię, z czasem film zmienia się w dramat człowieka, który czeka na swoją śmierć, pokazana jest transformacja bohatera w obliczu nadchodzącego końca, konwencja filmu przypomina trochę "Klik i robisz co chcesz", natomiast sama fabuła nasuwa mi na myśl "Melancholię" Triera

#film #recenzja #smutnykamil
  • 9
@kamdz: ale lepiej wyglądają jak dobrze wyglądają :)

lepiej powiedz czy zrobiłeś cokolwiek z tym skryptem czy tam aplikacją do spamlisty?

edit: już mam, a Ty byś nadał w kijowej jakości oglądał
@kamdz: Murphy w ogóle jest dobrym aktorem - ja się swojego czasu obraziłem bo się z Kevinem na zmianę jako Książe w Nowym Yorku pojawiał przy byle okazji, ale potem stwierdziłem, że to kawał dobrego warsztatu jest.