Wpis z mikrobloga

@kubulek piszesz czy grasz więcej? Masz rodzinę której nie chcesz obudzić w nocy? Masz dużo czy mało miejsca na biurku? I czy lubisz RGB - oto podstawowe pytania xD
  • Odpowiedz
@Liwes: Więcej gram, dziewczyna ma #!$%@? czy cokolwiek słychać (przynajmniej tak twierdzi xD), miejsca na biurku całkiem dużo a RGB to mówiąc szczerze mi obojętne.
  • Odpowiedz
@kubulek pierwsza klawiatura z brzegu, Corsair STRAFE. Była na promocji w X-Komie za 249, z myszką za 270. MX Redy (ciche), czerwone podświetlenie i dobre wykonanie (100%). Dalej Lioncast LK300 - Kailh Red, solidne wykonanie (metal czy aluminium) RGB, także layout 100% - od recenzji trzymam go cały czas pod ręką, naprawdę porządna klawa od zachodnich sąsiadów.
Dalej... CoolerMaster MasterKeys Pro L. Klawiatura subtelna, wygląda dość niepozornie. Za 400 złotych dostaniesz najpewniej
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: Jakiś budżet? Tak bez niczego mógłbym polecić Corsair STAFE (oprogramowanie w tym wypadku pozwala na świetną zabawę z makrami), jeżeli zależy Ci na najszybszym czasie reakcji to Corsair K70 RGB RapidFire z Cherry MX Speed (najszybsze przełączniki) - tylko K70 będzie kosztować ~650 złotych.
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902 albo alternatywnie (jeżeli zależy Ci na bardzo szybkiej reakcji), mógłbyś spróbować z przełącznikami laserowymi od Bloody. Wynalazek naprawdę ciekawy, działa toto "nieźle" jak na wczesną generację switchów (gdzieś w pokoju mam model B2278). Ciekawy wydaje się model B845, duże pole pod marka.
  • Odpowiedz
@Liwes: Odpada numpad po lewej stronie :P
Chciałem coś zamówić z polski a chyba będe zmuszony z zagranicy.
A może kojarzysz ile mógłbym krzyknąć ża Razer Blackwidow Battlefield 4 Edition na Cherry MX Blue bo chce sprzedać.
  • Odpowiedz
@BlackCherry1902: o, xD Jeden z nią problem (osobiście) oprogramowanie.. działa jak chce, jakiś dziwny przypadek z moim komputerem, ponieważ na lapku działa wszystko dobrze.
Bierz Cougara, będziesz zadowolony - dobra firma, było kilka rzeczy w redakcji i wszystkie się sprawdzały.
  • Odpowiedz