Wpis z mikrobloga

Witam, witam ogónie mam tutaj dla takiego pedałka nazywa się Pe przerwa Zet, jakiś stary gnój. Oglądałem ostatnio jego filmik o mnie z pieskiem swoim i pokazuję że piesek ma większego #!$%@? niż ja. Gościu coś ci się #!$%@?ło. Pe Zet #!$%@? to powiedz #!$%@? w oczy a nie robisz mimi #!$%@? trolu #!$%@?. Nie rzucaj się bo mi #!$%@? zrobisz. Możesz mi tylko #!$%@?ć loda jak chcesz bo na to cię #!$%@? stać. No tak, zapomniałem pies gruby, właściciel też musi być gruby. Widzisz #!$%@?? Na #!$%@? się #!$%@? Pe Zet #!$%@?. Powiedz to w oczy a nie przez internet cwaniaku. No ta, boisz się, że dostaniesz #!$%@?. I tak dostaniesz #!$%@? bo wiem gdzie dokładnie mieszkasz. Myślisz, że nie mam znajomych? kumpli? To ciebie dojadą i się skończy #!$%@?, Pe Zet #!$%@?. Skąd sobie wziąłeś to ksywkę? Z dupy #!$%@?. Nie rzucaj się do mnie. I masz #!$%@? przeprosić jak nie to dojadą do ciebie #!$%@?. Będziesz miał fikanie do mnie #!$%@?. Na #!$%@? ci się, na #!$%@? ty #!$%@? się do mnie? To że robię vilogi? Na #!$%@? #!$%@?? To zacznij ty #!$%@? robić vlogi a nie #!$%@? się do mnie jak ciota, Pe zet #!$%@?. Z mordy wyglądasz jak #!$%@? pies. To twój pies jest lepszy od ciebie #!$%@?.Bo chociaż pies ma wygląd a ty nie masz wyglądu. Weź się nie pucuj #!$%@?. Możesz pucować się do swojej #!$%@? matki. A nie do mnie cioto. Co myślisz że jesteś bogiem? jesteś #!$%@? wartym. #!$%@? sobie loda abo ktoś niech ci #!$%@? twoja #!$%@? matka. Się tak #!$%@? pucujesz to powiedz to w rzeczywistości w oczy a nie przez internet cioto, Pe zet #!$%@?. Myślisz, że mnie to zaboli i skończę z robieniem filmików? #!$%@?ło cię #!$%@??! chyba tak. Lecz się na głowę już za późno na nogi zacznij leczyć. Kutko na temat ze mną nie ma #!$%@? się.
#bonzo
  • 1