Wpis z mikrobloga

@Lolhejt: Piekne to nie jest bo ludzie zostali oszukani. No ale sami sa sobie winni. Po czesci wszyscy ktorych wymieniłeś znalezli popyt i swoja sprzedaz buduja w oparciu o zaspokojenie podstawowych potrzeb czlowieka. A raczej na marzeniu o ich zaspokojeniu. Oni zwietrzyli biznes. Winni sa Ci ktorzy sa chciwi a ni sprzedawcy. Fakt ze sumienie i moralność to inna sprawa ale myślę, że też kiedyś moze skończyć sie zle dla
  • Odpowiedz
@Lolek31: wiem, że producent broni nie jest winny przestępstwa. Przypadek oszustów wygląda nieco inaczej. Ich oferta jest od początku do końca zbudowana na kłamstwie, mającym na celu wyłudzenie. Dodatkowo, z każdej strony nadają ofercie przesłanki wiarygodności.
W złapaniu typa z crypto academy piękne jest ro, że jest szansa na odzyskanie części środków. To, że złodziej w białych rękawiczkach nie może spać spokojnie na seszelach za pieniądze z dascoinow.
Ludzie są
  • Odpowiedz
Czekamy na akcję przeciw Furmanowi, Dratwie, Pelczarskiemu, Drzewieckiej, Żukiewiczowi, Gużdzie, Sychowskiemu i innym


@Lolhejt: trzeba bekapować ich Das Hengałty bo to klasyka sama w sobie, a mam wrażenie że niedługo będzie to znikać z YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolhejt: No mądrego to milo posłuchać. Moja kolezanka zostala wkrecona w to gowno przez swojego kolege i obecnego faceta. I zatwardziale tkwi w tym az trzeba bylo.w ogole zerwac z nia kontakt. Wydawala sie byc madra a teraz tylko eventy, dascoin, leaderzy i biznes przyszlosci. Z tym, ze z oszczednosci nic.jej nie zostalo a na prywatny zabieg nie ma nawet 3k. Ale bedzie bogata i spelni marzenia. Moze takich ludzi
  • Odpowiedz