Wpis z mikrobloga

Ale kibice Lecha to tępe dzidy. (też nim jestem). Wiadomo że Rutkowski to bardziej ksiegowa niż dyrektor sportowy. Sezon zawalony itd. Tymczasem Piotruś puszcza w eter że Dilaver byl u niego w biurze i wstawil się w intencji pozostania Situma w klubie. W związku z tym pozyskanego za 0 zł pilkarza, ktory był bodaj najleprzym piłkarzem Lecha w tym sezonie, sprzedal za 1,5 miliona euro. Kibice w euforii. W zamian nie przyjdzie nikt
#ekstraklasa #lechpoznan
  • 5
@Prawy_Kacper: przecież Dilaver był niezadowolony od momentu zwolnienia Bjelicy który jego zdaniem jest najlepszym trenerem z jakim pracował. Sam nie wiem co myśleć o jego odejściu bo z jednej strony mega zawodnik a z drugiej.. Jeśli ma mu tu coś już nie pasować to po co trzymać dłużej?

A co do nowego trenera to... Ja jakoś widziałem głównie szacunek kibiców do Ivana, ale jednocześnie strach. Strach przed tym, że to nie
Kibice w euforii. W zamian nie przyjdzie nikt


@Prawy_Kacper: Ale masz na to jakieś źródła czy to zwykłe #!$%@?? Fakt jest taki, że jak ktoś nie chce grać to nikt go nie zmusi, a mieć 1,5mln euro, a nie mieć to jest różnica. Nigdy nie byłem za tym aby piłkarza trzymać na siłę, ale kontrakty obowiązują dwie strony i jak piłkarz z ważnym kontraktem chce iść gdzie indziej to niech idzie,
@pwone: a pamiętasz jak Vadis Odjidja-Ofoe a wcześniej Aleksandar Prijovic odchodzili z Legii? Nie może być tak, że piłkarz odchodzi z klubu bo chce. Podpisujesz kontrakt i to że masz focha nie powinno nic zmieniać. Kontrakt działa w dwie strony. Piotruś dał sobie wejść na głowę i jak się trafił bardzo wartościowy piłkarz z długim kontraktem to też to wykorzysta.