Wpis z mikrobloga

#lisk #iota Muszę przyznać że zniechęciłem się do tej IOTy. I myślę, że przerzucę się jednak na coś czego do tej pory nie nawidziłem czyli LISK. A to dlatego,że faktycznie programiści LISK cały czas robią dobrą robotę co mocno widać na GITHUB. Zmieniłem zdanie po wczorajszej konferencji LISK online.

IOTa - OBAWIAM się, że faktycznie może zaliczyć totalną porażkę.

Wiem że gdy to mówię to okaże się że IOTA wypierToli w kosmos. Cóż. Życie.
#kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normalnie jak chorągiewka xD


@StaraSzopa: no niestety nawet mnie zirytowała nieudolność programistów IOTA - jest wiele czerwonych chorągiewek które postawiły im renomowane uczelnie. Myslę że wychodzę z tego. przechodzę i akumuluję LISKa pod kątem ich produktu który z całą pewnością skutecznie zastąpi zarówno ETH smar contrakty jak i EOSa
  • Odpowiedz
@Amelcio: Amelciu, a ja Ciebie kochałem za wiarę, należeliśmy do tej samej religii i kościoła, dzieliliśmy ten sam optymizm, proszę nie opuszczaj naszej wspólnoty wyznawców IOTA, chodziliśmy w tych samych butach, wspólne pisanie postów, komentowanie, ja Cię zawsze plusowałem, słuchałem w radiu, nie opuszczaj naszej sekty, sprawisz mi przykrość, Amelciu proszę Cię o rozwagę, wstrzemięźliwość i nie podejmuj pochopnie decyzji pod wpływem emocji, wiedz że Hometurbator Cię kocha.
  • Odpowiedz
@Amelcio: W takim razie skąd ten hejt na Lisk? 3 dni temu piszesz, że to śmieć nic nie warty, znienawidzony. A teraz mówisz, że webinar gościa z yt cie do niego przekonał? Bo to nie była konferencja liska. Ten typ robi regularnie webinary na różne tematy związane z krypto.

Po prostu się zastanawiam czy wszyscy co powtarzają Lisconnect jeden za drugim (co stało się ostatnio modne) w ogóle zaglądali gdzieś
  • Odpowiedz
Lub tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/32289353/shiciarze-pokaze-wam-cos-czego-nie-beda-wasze-umys/

typ pisze o"częstotliwości zmian w kodzie trzech najpopularniejszych krypto na mirko" jako wyznaczniku który "wasze umysły w stanie pojąć"

Pokazał, że btc ma 2x więcej comitów niż eth i dużo więcej niż iota.
Ok. ale już lisk sprytnie pominął, który ma 2x więcej comitów w ostatnim roku niż sam bitcoin którego gloryfikuje. Bo co? żle by wtedy bitcoin wypadł na tle lisk i jego wpis straciłby
  • Odpowiedz