Wpis z mikrobloga

@YodaMonster: interesuje się 'buciarstwem' od jakiegoś 2014/15, pierwsza świadoma parka wpadła chyba w 2014. Z tych tutaj najdłużej mam czarne Ultra Boosty chyba, czyli 2016, a najstarsze są Jordany 3 - 2012 i asicsy Gl3 Urban camo - 2013 kupione z drugiej ręki
  • Odpowiedz
@masiej: Strasznie mi się podoba Twoja kolekcja, już widziałem jak wstawiałeś je dzisiaj na HS, a tutaj znowu się przy nim zatrzymałem. Parki mega w moim guście, także szanuję w opór :) Chciałbym wszystkie ze zdjęcia, no może poza tymi nowymi AM. I żałuję teraz, że się nie skusiłem na bred toe :( No, ale chociaż udało mi się uzupełnić kolekcję o AJ1 Cyber Monday, których również kiedyś Ci zazdrościłem.
Podałbyś
  • Odpowiedz
@Maciek1422: vansy tak jak poniżej na zdjęciu, raczej nie do dostania już, bardzo szybko się wyprzedaly i widziałem je tylko w jednym sklepie (wlasnie w tym, w którym je kupiłem - Footshop).
A co do Ultra Boostów ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że nikt tych 2.0 ode mnie nie kupił, bo po jednym spacerze w consortium okazało się, że dostałem dwa buty w różnych rozmiarach i musiałem
masiej - @Maciek1422: vansy tak jak poniżej na zdjęciu, raczej nie do dostania już, b...

źródło: comment_phCpenxMr1fezzdoCImOGLPH2crD23n0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz