Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan czy ktoś z Was lub Waszych najbliższych używa może Samsung Ultra Series 5 bądź też posiada zasilacz o wtyku 3mm - 1.1mm, 19V, 2.1A, 40W? Sprawa wygląda tak: Dostałem w ramach prezentu urodzinowego tenże laptop, lecz nie posiada on dysku, ramów ani baterii i zasilacza. Nie mam też gwarancji, że jest on sprawny. Wszystkie podzespoły oprócz wspomnianego zasilacza mam zorganizowane tak żeby podłączyć go do prądu i sprawdzić czy działa, a co za tym idzie- kupić do niego jego własne bebechy i cieszyć się użytkowaniem. Jeśli ktoś posiada taki sprzęt i byłby w stanie ugościć mnie przy gniazdku z prądem na góra trzydzieści sekund w zamian za dobre piwo, cekoladę czy cokolwiek w podobnym guście to byłbym bardzo wdzięczny!
Nie chcę ryzykować zakupem nowej, oryginalnej ładowarki, a później, jeśli okaże się, że laptop nie działa, to zostać z aukcją na olx za połowę wartości zakupu.
Uprzedzając pytania- laptop pochodzi z lombardu- w takim stanie go ktoś zostawił, jest to legalny zakup :-)
  • 7