Wpis z mikrobloga

@Bobokkk: u obu producentów jest taka sama sytuacja z RAM-em. Ty chyba chcesz bardziej mobilnego więc Asus, dla innych Asus by był lepszą opcją przez dodatkowy rok gwarancji. Kwestia indywidualnego dobrania pod siebie.
@FxJerzy: w sumie na mobilności mi nie zależy, dlatego teraz jednak myślę o tym Acerze jednak on będzie dostępny dopiero 8 czerwca w xkomie. Ta dłuższa gwarancja brzmi sensownie a z mojego wywiadu 8 GB ramu powinno być wystarczające.
@Bobokkk: policz sobie dopłaty x-komu za pamięci i dysk i czy się tobie na pewno opłaca brać gotową konfigurację, skoro za 300 zł dopłaty do 16GB ramu znajdziesz na 2x8GB, a będziesz jeszcze oprócz tego miał 2 fabryczne 4GB kości. Z SSD na m.2 będzie podobnie, z tym, że nie gwarantują, że szybsze nvme zadziałają na nim z najnowszym biosem.
@Bobokkk: I ja się chyba skuszę na niego. W chwili obecnej jest za 3799zł w x-kom w konfiguracji i5-8300H/8GB/240+1000/Win10 GTX1050. Mógłbyś napisać jeszcze jak z głośnością wiatraczków przy codziennej pracy i z czasem działania na baterii? Jak z komfortem pisania na klawiaturze i jej głośnością? W zagranicznych testach zachwalają bardzo ten model, ale wolę mimo wszystko zapytać - nie mam możliwości obmacania nigdzie tego Acera. Dzięki :)
@simo_pl: Też mam z 8 GB ale rozbudowałbym do 16 teraz. Wiatraczki ciche, klawiatura również - bardzo ergonomiczna. Też kupowałem w ciemno i nie żałuję, ma bardzo fajny design - taki jaki lubię, minimalistyczny. Ogólnie jest z niego do tej pory bardzo zadowolony. Touchpad sterowany gestami też fajna rzecz. Polecam alegrowicza
@Bobokkk: Hm... cały temat o Acerze, a tu jednak Della kupiłeś - albo czegoś nie doczytałem? :D
Też go rozważałem, ale chyba nie kupi się go za takie pieniądze i nie ma go ze zwykłym GTX bez Ti w nazwie?
@simo_pl: płaciłem coś koło 3900 jak dobrze pamiętam, nie kojarzę teraz jaką kartę tam mam, ale z Della jestem mega zadowolony. Ten Acer z wyglądu mi nie podchodził