Wpis z mikrobloga

@peska_paczeska hydrolat ja polecam różany lub oczar wirginijski. Dobierz sobie do twojej cery hydrolat :) jaka masz cerę? Co chcesz osiągnąć
Na mokro to się wpierw olej daje, i miesza się olej z pudrem.
Pryskanie - ja używam maca, mało naturalne, ale nie wyrzuce całego opakowania.
@peska_paczeska pamiętaj, że używając hydrolatu, należy zamknąć nawilżenie olejem potem.
Jak sucha to różany. Uwaga hydrolaty śmierdzą, ale da się przyzwyczaić :D
Wygląda dobrze i naturalnie. Naprawdę nie trzeba tony produktu.
Ja nakladam tylko na sucho, na mokro mi olej nie wsiaka w skórę.
A olej do zamknięcia nawilżenia, to teraz mam chyba inca inchi
@peska_paczeska
Tak. To się chyba dawało 1 do 1, albo mniej albo więcej zależnie od krycia. Generalnie przy nakładaniu na mokro znacznie szybciej tracisz produkt.
Tak, pędzelkiem :) nie naturalne. Do minerałów tylko syntetyczne
@peska_paczeska ja używam po prostu krem nawilżający pod który się lekko lepi i dzięki temu fajnie chwyta minerały i na sucho pędzlem. Jak chcesz mieć lekko wilgotny pędzel to możesz spryskać woda albo hydrolatem ale dla mnie to zbyt wiele bawienia się bo jak za dużo dawałam wody to zostawały mi smugi na ryjcu. Takze dobre nawilżenie twarzy pod + dobry pędzel i powinno być super. Sama mam Pixie (minerals love botanicals)
@roko_ko cooo, przrciez minerały super się usuwa przy zwykłym podkładzie a jak nie masz jeszcze na ryjcu filtra to już w ogóle chwila moment :d
@peska_paczeska jak masz sucha cerę to z tym na moro uważaj, to z olejami to prędzej ale klasycznie na korki czy to gąbka czy pędzlem to nakladasz więcej i mocniej to ściąga więc jam zauważysz że bardzo Ci sucho to maluj się na sucho
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peska_paczeska: kurdebele, ja to ładowałem krem na twarz, zwilżalam pędzel, nakładam przy jego pomocy podkład, potem psikałam całość wodą termalną (moja jedyna z aerozolem) i było akceptowalnie XD
Skomplikowane to wszystko

Ale ja chyba nie mam suchej skóry
@kwiatencja: dzięki :) a mam jeszcze pytanko, jeśli nakładam na sucho to na koniec czymś psikać na twarz czy nie koniecznie? Kupiłam z Pixie podkład i ich puder rozświetlająco modelujący, da się to używać razem czy raczej może się okazać, że to już bedzie za duzo
@peska_paczeska: ja 1. raz slysze o oleju. Na mokro ludzie czesto robia to chyba lekko zwilzonym pedzlem. Ja uzywam akurat pixie i robie to na sucha skore lub na lekki krem ktory sie calkowicie wchlonal. U mnie ten podklad najlepiej zachowuje sie na na golej skorze aplikowany metoda na sucho- wilgoc mu nie sluzy moim zdaniem, nawet powoduje czesto ciastkowanie, jesli zaaplikujesz zbyt tresciwy krem to tez moze ciastkowac/robic smugi/maske.
Najwazniejsze