Wpis z mikrobloga

Zbiórka w serwisie Polak Potrafi już prawie za mną (zostało jeszcze tylko 2 tygodnie), tak więc czas rozpocząć właściwe prace nad drugą serią mojego programu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw przygotowania, później kilka miesięcy podróżowania po świecie, a na końcu postprodukcja. Trochę to wszystko potrwa, a przecież głupio byłoby urwać kontakt z Widzami na tyle miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już teraz zdradzę, że oczywiście będą wideo-relacje z podróży (może nawet codzienne), zdjęcia, wpisy w mediach społecznościowych i tak dalej i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale! Może powinienem się pokusić również o autorski tag na Wykopie?

Co o tym myślicie? Znajdą się obserwujący?

Zastanawiam się również nad nazwą tagu. Oczywiście najprościej po hasztagu wstawić imię i nazwisko albo nazwę programu, jednak może powinienem pokusić się o coś bardziej oryginalnego? Coś, czego będę używał tylko na Wykopie? Społeczność Wykopu bardzo ciepło przyjęła pierwszy sezon mojego programu, więc chyba powinienem się odwdzięczyć podrzucając czasami coś tylko tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie byłoby, gdyby nazwa tagu krótko i konkretnie oddawała to, co zamierzam zrobić, czyli pokazać, że da się zaczynając niemal od zera przewyższyć poziom produkcji telewizyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nic nie mam do telewizji - chodzi mi po prostu o normalną, zdrową konkurencję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazwa może być bardzo luźna, może być po angielsku itd.
  • 2
@arard: można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja po prostu się głośno zastanawiam, czy może uda się nazwać ten tag hmm... lekko z przekąsem? z nutką wyzwania? tak, żeby rzucał się w oczy, kiedy ktoś zobaczy go po raz pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez głowę przeszło mi #pokonactv ale to raczej bez szału :P Bo tutaj nie chodzi o sam program,