Wpis z mikrobloga

@Czaki_Cie_Zje: Ohhh, rly? O 19.40 wróciłem z Lanzarote i od razu z lotniska pojechałem na zlot. Wakacje miałem zabukowane już dużo wcześniej. Korzystniej chyba mimo wszystko spotkać się w fajnym gronie i przeżywać takie chwile wspólnie. Przy okazji można spotkać sporo fajnych osób. Ale przecież lepiej siedzieć całe życie w piwnicy...
@Pituch: Szkoda. :( Następnym razem wbijaj, może uda się wypić wspólnie jakieś piwko.
Jeszcze nie jestem. Zabieram się do tego już prawie od roku :D A ty jesteś już członkiem?
@Marseloo: źle zrozumiałeś co napisałem. Dopingować można na stadionie a nie w pubie, domu czy strefie kibica na rynku w Pszczynie Dolnej. W takich miejscach to można sobie pokrzyczeć i to zawsze będą tylko krzyki i śpiewy.
@Czaki_Cie_Zje wiadomo, że nie usłyszą tego dopingu. Ale chociaż wspieramy ich tak jak możemy i pokazujemy, że madridistas są na całym świecie. Po poprzedniej lidze mistrzów Real zrobił kompilację filmików gdzie ludzie z każdego zakątka świata gromadzili się by wspólnie przeżywać ten dzień. ;)