Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was na AMA - Zamieszkałem na Luniku 9 - największym romskim getcie na świecie

AMA związane jest z filmem dokumentalnym / reportażem o Luniku, który chcemy stworzyć wspólnie z Roverem Kielce oraz Vonskim. W lutym na swojej stronie zamieściłem artykuł, w którym można dowiedzieć się więcej o osiedlu oraz informację o tym, że planujemy zrobić film.

Pierwsze dni naszego pobytu opisywałem na świeżo w tagu #projektlunik. Do Polski wróciłem wczoraj o 4 rano więc odpowiedzi będą bardzo na świeżo.

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli są jakieś rzeczy, których ceny nie zostały przedstawione w artykule to pytajcie śmiało w komentarzach, a może uda się je tam umieścić.
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was na AMA - Zamieszkałem na Luniku 9 - największym romskim get...
źródło: comment_iglb5eKEOZgyujakfeo1eQYKgUrWPbHu.jpg
  • 31
Wołam osoby, które prosiły aby je zawołać. Osoby zawołane poniżej wołane są jednorazowo, nie są uwzględnione na stałej liście.