Wpis z mikrobloga

Mirki, mam do was takie #kiciochpyta i w sumie ciekaw jestem waszej opinii. Otóż coraz to głośniej zewsząd o wszelakiej maści pojazdach elektrycznych, nie mówię nawet o samochodach, ale tez skuterach, hulajnogach, jeździkach, longboardach itp. Co sądzicie np na temat ludzi którzy dojeżdżają do pracy na hulajnodze elektrycznej? Czy taki widok budzi śmiech i zażenowanie, czy raczej wywalone kto czy jeździ? Tak ostatnio zastanawiałem się czy nie kupić sobie do zabawy i codziennego przemieszczania hulajnogi Xiaomi, ale mając 187 cm wzrostu i 85 kg wagi zastanawiałem się czy nie będę na tym sprzęcie wyglądał komicznie. Inna sprawa, czy takie rozwiązania się przyjmą u nas, czy raczej musi minąć jeszcze 5-10-15 lat aby było to czymś zupełnie normalnym, że ludzie przesiada się na takie sprzęty. Obecnie do pracy dojeżdżam rowerem i jest git, a hulajnoga zainteresowała mnie bardziej jako taki gadżet do wypróbowania.
#niewiemjaktootagowac #hulajnoga #elektryczna #pojazdy #technologia #chinskiecuda
  • 5
@golagolagola: Codziennie (tyle że na nieelektrycznej) tak #!$%@? do pracy, z pracy i po zakładzie pracy - a zakład duży i tych kilometrów muszę trochę zrobić. I nic tak nie cieszy, jak widzę, jak się ludzie cieszą jak głupi do sera na mój widok ( ͡° ͜ʖ ͡°) I oczywiście zawsze #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@golagolagola: Widzę sporo ludzi na codzień na różnych takich sprzętach i moim zdaniem na takim elektryku wygląd jest znacznie mniej komiczny niż na zwykłej hulajnodze na odpychanie. Chociaż tacy wysocy wyprostowani są na tym trochę jak tyczka. ;)