Wpis z mikrobloga

Salah walcząc o piłkę wsadził rękę pod pachę Ramosowi, przegrał pojedynek, z rozpędu wpadł na Ramosa i się obydwoje przewrócili. Ot całe zdarzenie. Wszystko trwało 1-2 sekundy, nie wiem, co miał Ramos zrobić w tym wypadku? Salah go trzymał i miał sekundę na reakcję, więc nie wyciągał rąk, nie szarpał, tylko upadł dla swojego zdrowia najlepiej. Pech Salaha i tyle.
#mecz
El_Duderino - Salah walcząc o piłkę wsadził rękę pod pachę Ramosowi, przegrał pojedyn...

źródło: comment_WGa8GzRs9EeP23sBIY7VenRcvAl8og9U.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@El_Duderino: i tak nie przetłumaczysz fanboyom Liverpoolu i wyznawcom magika futbolu Salaha co to zagral jeden zajebisty sezon. Ramos jest jaki jest, nie zawsze gra czysto, ale to starcie jest normalne i tyle.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: Dałem ci screen na dowód.

ale dla mnie to ramos ciagnal w dol salaha


Co robił? To Salah chwycił za rękę Ramosa, wpadł na niego i dlatego Ramos na dół leciał. A że rękę mu Salah wsadził pod pachę, to naturalnie go w dół pociągnął.
  • Odpowiedz
czlowieku, popatrz na powtorke, ramos jak i salaha klada sobie na klacie lape, ale jak leca w dol to ramos wykreca sie w ta lape Salahowi, z #!$%@? na oczy sie pozamieniales


@czuczupikczu:

Widzę powtórkę i nic takiego nie ma miejsca. A takim językiem to sobie porozmawiaj z kimś, kto ci pozwala na takie teksty.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Salah się podstawil i sprowokował upadek, a Ramos, szczwany wyga jak się zorientował źe lecą w dół to zastosował rzut JUDO i się wkręcił pod tą rękę.
Szczwany lis z tego Ramosa, że tak to ogarnął.
Tyle, że Salah nie chodził w młodości (w odróżnieniu od Ramosa i Lewandowskiego) na judo i nie ćwiczył upadków, wiec jak już upadł to sobie głupi bark rozwalił.
  • Odpowiedz