Wpis z mikrobloga

@Tyrese 2 miesiące mniej więcej trwa rekrutacja, chociaż słyszałem że np. w Kielcach dużo dłużej to się ciągnie. Ogólnie składasz kiedy Ci pasuje, a na który nabór się załapiesz to już nie zależy od Ciebie.
@A_T_R: @abrakadabra125: @Tomcio_W: @SmieszkoWielki: okej, jeszcze w sumie mam kilka pytań; do wypełnienia mam ten kwestionariusz i ankietę bezpieczeństwa, oba te papiery muszę wypisać własnoręcznie? nie ma powiedzmy możliwości zrobienia tego elektronicznie i po prostu wykonać tylko podpis ręką? pytam bo mam dość brzydkie pismo i chcę żeby te dokumenty wyglądały jak najlepiej

druga sprawa; poziom trudności testów, można się jakoś na to przygotować czy jest to totalnie
@A_T_R: Dokumenty trzeba złożyć w Komendzie Wojewódzkiej? Czyli mieszkając na śląsku muszę jechać do Katowic i nie ma możliwości złożenia tego powiedzmy u mnie w mieście? Ogólnie to raczej wszystko jest dla mnie jasne, o testy fizyczne się nie martwię, bo raczej jestem jak najbardziej sprawny, a reszta zobaczymy jak wyjdzie.
@A_T_R: okej, dzięki tak czy inaczej, bo w sumie miałem pewne wątpliwości w tym temacie co napisałem wyżej, ale jak coś to będę pisał tutaj czy na priv jak coś
@Tyrese Ogólnie kolega wyżej już wyczerpał temat. Ja od siebie tylko dodam, że jak masz jakieś pytania jak choćby odnośnie ankiety czy można na kompie wypełnić to najlepiej dzwonić do kadr. U jednych można u innych nie, nie ma na to reguły.
Co do wyboru gdzie odbędą się pierwsze egzaminy to też nie ma reguły. Kolega napisał że można wybrać, ale np. w Krk nie można, bo sami kierują i w 99%