Wpis z mikrobloga

  • 1
@LajfIsBjutiful #!$%@?, jakie wspomnienia. I jeszcze jak trzeba się było matce tłumaczyć czemu masz kleszcze na tyłku ;(

Kilkanaście lat później pozostaja tylko pięknie wspominać gimnazjalno/licealnych przeygod :)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Ale głupoty. Moja pierwsza relacja, ktora trwala całe liceum i jeszcze trochę opierała się głownie na seksie. I pewnie, ze tam jakos sie wspomina te ex, ale bez przesady. Nie byl to najlepszy z moich zwiazków. Robilo sie rzeczy glupie typu peeting pod kocem w trakcie jazdy na wycieczkę szkolną (patologia deluxe), ale no #!$%@? XDDD
Kazda kolejna kochanka była o niebo lepsza od mojej pierwszej xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: pierwsza miłość była faktycznie wyjątkowa, ale ta teraz jest dojrzalsza i piekna. Ta pierwsza była wyjątkowa, chyba tylko dlatego ze to coś nowego dla nas, nie znaliśmy tego uczucia wcześniej
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful tak poza tematem to zdjęcie z wpisu jest moim ulubionym ze wszystkich tego typu ()

A co do problemu...
Sam swoją przygodę miłosną zacząłem na początku szkoły średniej, trwa to do teraz. I nie jest to związek, w którym seks wylewa się z szafy i samochodu. Nigdy taki nie był.
A i problemy nie raz są dużo bardziej poważne, niż mogłoby się wydawać.
  • Odpowiedz