Wpis z mikrobloga

Tak jakoś wyszło, że przypadkiem kupiłem #nintendoswitch, czy dla kogoś, kto grał do tej pory tylko na PC a pada miał w rękach w życiu ledwo kilka razy to ma sens czy jednak oddać?

Zastanawiam się, czy go sobie nie zostawić, tylko nie wiem czy jest sens, dawno temu psx mnie jakoś nie przekonał do siebie i zostałem przy PC. Jakby co to kupiłem z Zeldą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam jeszce #konsole bo pod switchem mogą siedzieć sami fani, generalnie nie obchodzą mnie jakiekolwiek wojenki (o ile są) międzyplatformowe, zastanawiam się po prostu czy to daje jakiś sensowny fun czy to tylko hype ewentualnie coś dla mocno wkręconych w to ludzi.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xetrov: ja ostatnią konsolę jaką miałem to Pegasus, a tak to PC (chociaż swojego czasu naprawiałem konsole xD), ale akurat w Zeldę na Switchu bym chętnie pograł, choćby żeby zobaczyć, czy te mechaniki rzeczywiście są takie fajne. Jak już masz, to ja bym spróbował.
@Sowinek: @Odczuwam_Dysonans: @goomba-pl: @epi: 4/4 osoby polecają zostawić to zostawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nawet nie chodzi o pieniądze bo to dość tani sprzęt przecież tylko zdecydowanie zbyt mocno lubię gromadzić elektronikę (mam w domu 5 laptopów a i tak pracuję na PC) i nie chciałbym, aby to była kolejna leżąca niemal odłogiem rzecz.

@skk1993: nic specjalnego, byłem czymś zajęty w pracy