Wpis z mikrobloga

Hej hej hej dostałem do pokazania pewne płótno z Ukrainy oczywiście od gościa z tej samej narodowości nie za bardzo znam się na takich sprawach gościu chce je sprzedać i ,że niby wartość tej rzeczy chce wycenić na 15 k zł czy jest ktoś kto zna się w branży i potrafi dać jakiś cennik takiej zdobyczy ? ... Dodam tylko ,że dotykałem rękoma tego "dywanika" i stwierdzam ,że jest wykonane z bardzo mocnego (chyba lnu) on twierdzi iż ma to 70 lat jaką wartość ma i jak sprawdzić datę tego czegoś ???
Pobierz
źródło: comment_xIDp0E26e13YeGMV644VSUtDHBDa6O5f.jpg
  • 7
@rzeziu: niestety nie byłem na krupowkach i ciężko mi stwierdzić ,że tam akurat stoją Ukraińcy z dywanikiem i chcą go upchnąć za byle co aby mieć na 1/4 czynszu za wynajem mieszkania... liczę na celowanie dalej bo to mnie nie przekonuje odrazu odpowiadam nie jestem żadnym pośrednikiem i nie chcę się zblaznic na tym forum ? Też uważam ,że fota że zdjęcia nie może być odzwierciedleniem dla żywego uczucia dotyku .
@mariusz-blach sąsiadka miała kilka podobnych tylko mniejszych z jakieś 15lat temu robiła je sama ręcznie. Jak na 70 lat wydaje się być zbyt dobrze zachowany, chodzi o kolor. Jestem pewny, że nie będzie wart 15k. Jest gdzieś podpis autora? Jeśli nie, to tylko ktoś sprawdzając fizycznie może ocenić na jakie lata przepada stworzenie tego obrazu. Nie liczył bym na wartość w tysiącach, raczej w setach złotych.
@rzeziu: z 15 lat temu to miałem i ja tylko w stylu dywanika na ścianie podobnie jak na Ukrainie i w Rosji nie chce prowadzić tematu gdy nie dowiem się od jakiegoś eksperta od tego typu co to wgl może być dużo można się pomylić jak warte 50 zł to szkoda zachodu ale jak ktoś wyjeżdża z cena 15 k to trochę daje do myślenia.