Wpis z mikrobloga

Niebieski przegryw - płaczesz, bo absolutnie żadna cię nie chcę

Różowy "przegryw" - płaczesz, bo nie chcę cię twój wymarzony Chad 10/10, i musisz się zadowolić sebkiem 7/10

#przegryw #tfwnogf
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RiverStyx: nie, ale mało jaka chce chada 10/10 po prostu jak ktoś im sie nie podoba to sie nie podoba i niekoniecznie chodzi o wygląd. Mnie czasem obrzydza u kogos nawet sam charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec mozna byc 10/10 ale laska cie nie bedzie chciec bo ją #!$%@? i juz. Relacje damsko męskie nie opieraja sie tylko na cyferkach okreslajacych wyglad.
  • Odpowiedz
@RiverStyx: To naturalne, że kobiety mają wyższe standardy odnośnie partnera seksualnego niż mężczyźni. Mężczyzna po zapłodnieniu partnerki odrazu może się zabierać za drugą, kobieta z kolei po udanym zapłodnieniu musi czekać 9 miesięcy na kolejne. Dlatego chad w ostateczności jest w stanie zaruchać otyłe karyńsko, a kobieta jest bardziej wybredna.
  • Odpowiedz
@RiverStyx: takie gadanie. Jak sie babka w chadzie zakocha to ma zycie spieprzone bo nie ma milosci marzen... i Sebie tez sie obrywa ze chadem nie jest nawet jak rozowa jest prawie aniolem i chce dobrze to frustrafcja biologicza meczy i kluje i ciagle pustka nie do wypelnienia. Jak zycie w abstynencji od narkotyku. Nie pomozesz. Uczuc sie nie oszuka.
Jak przegryw zaliczy to zadowolony. Jak nie moze to idzie
  • Odpowiedz
@RiverStyx: Przepraszam, ale mnie #!$%@? strzeli jak nie poprawię. Pisze się "nie chce" a nie
"nie chcę", ta druda forma jest stosowana tylko 1 os. l.p.

Przepraszam, mam nerwicę natręctw.

Tym nie mniej, zgadzam się z OPem.
  • Odpowiedz
@kshl: masz racje, dziś na ulicy uśmiechnął się do mnie taki śniady Chad, rozłożyłam mu nogi na pasach. 20 minut trąbili ale nie powstrzymało mnie to przed kopulacją z Chadem bo to najwiekszy priorytet w moim życiu oraz ambicja. Teraz pełna plemników Chada ociekająca jeszcze i pachnąca jego alpha-męskim zapachem siedzę i palcuje sie wspominając to cudowne wydarzenie.
  • Odpowiedz
@przegryw90: a mnie #!$%@? i też mam nerwicę natręctw jak zrozumiałeś o co chodzi ale do formy się musisz przywalić i do jakichś małych orto czy stylistycznych błędów. Nie zakumałes o co chodzi że musiałeś wstawić tekst że tak się nie pisze???
  • Odpowiedz