Wpis z mikrobloga

Gdzie testoviron popełnił błąd? Ja uważam, że mógł swoje filmy ośmieszające polaków nagrywać od samego początku w języku angielskim, ponieważ polaczki niczego nie rozumieją. Nie rozumieją tego, że 2 rolexy odnoszą się do drugiej po potopie zagładzie ziemi a 3 pomidory z czego jeden wrzucony do kosza z kopertą i dolarami oznacza, zachowanie na słońcu ( dni ciemności). Testo gardzi nosaczami sundajskimi a i również jego uczniami, którzy tylko takich udają a nimi nie są! O ile można pozytywnie odnosić się do twórców obrazów testovirona i kontynuatorów jego sztuki to o tyle pozostali umieszczający jakaś grafikę, którą opatrują jedynie tekstem hehehehe są po prostu śmieszni. Myślę, że i tutaj jest gigantyczna ilość stereotypowych polaków, którymi gardzi testoviron. Patrzę na statystyki swojego bloga i mi to wszystko jasno się potwierdza. Dopiero jak zrealizują się wydarzenia, które zapowiadam 25-27 Lipca od dnia urodzin Testovirona z zapalnikem 15.07 wyjdze jakimi głupcami byliście, że ci którzy udają uczniów testovirona ale nimi nie są okazali się być większymi januszami od nosaczy sundajskich, które nie wiedziały co to testoviron i miały prawo tego nie wiedzieć. Wy dostaliście rozwiązanie zagadki, ale mimo wszystko nie zrozumieliście nic. Żeby być uczniem testovirona trzeba na to zasłużyć i zapracować przede wszystkim. Nie wystarczy kliknąć w tą czy inną ikonkę. Wasza zdolność rozumowania to nawet nie jest iq 20 a co dopiero zrozumienie całek życia. Testo gardząc polakami gardził WSZYSTKIMI polakami w tym wami a może i najbardziej wami, bo jesteście klasycznymi przykładami głupca z kart Tarota i mając do dyspozycji wszystko co najważniejsze w życiu, całe sekrety plus mój blog, wasze zdolności poznawcze ograniczyły się do słowa hehehehe. Nic nie znaczycie i nigdy nie znaczyliście ani w moich ani w jego oczach!

https://bzymbzymk.wordpress.com/blog/
#testoviron
  • 7
@dyndadeukko:

Co to za spam?

PS. Żaden fan testo nie uważa się za nasladowce testo. Sam król mówił ,że jesteśmy #!$%@? bo zrobiliśmy sobie z niego bożka. Trzeba mieć to na uwadze, że król jest tylko jeden. A gdy ktoś cytuję króla to zarazem przyznaje, że jesteśmy niewarci nawet zgnilych pomidorów z jego garbage can.
Słowem: wszyscy jesteśmy nosaczami, i to jest choroba o ktoej trzeba zdać sobie sprawę i z
Przecież wy nie potraficie przeczytać kilkuset wpisów na moim blogu o czym mu tutaj w ogóle dywagujemy i z kim? A później urodziny testovirona 39, czyli 39 rok testoviroński, bo ja mierzę czas od dnia narodzin testa i ból dupy, że w jego 39 urodziny dojdzie do wielkich wydarzeń na świecie, które najbardziej dotkną #!$%@?ę. To właśnie testo chciał wam przekazać #!$%@?ąc od tego kim dla niego jesteście
bezrozumne polskie wieprze ostatni raz informuje: Ja nie reklamuje bloga, ja przekazuje informacje, a ponieważ jesteście niedorozwinięci umysłowo z dziada pradziada nic nie rozumiecie, choć wystarczy przeczytać tekst. No polaki po prostu z iq20