Wpis z mikrobloga

Mam Chada na zjęciach, więc przeżywa, bo w skali Stulejmana jest jakaś 4/10 a w skali Ruchensteina 2/10.


@przegryw90: No i sobie znajdzie amatora jakiegoś w końcu, ułoży sobie życie. Ty za to siedzisz na Tinderze i napawasz się udawaniem kogoś innego. To nie ona tutaj przegrała.
  • Odpowiedz
@Shanny: chyba ty, nigdy nie byłem i nie będę beciakiem. Nawet przegrywy mają swoją godność.

@zupa_cebulowa: Jestem sapioseksualistą, mam #!$%@? na wygląd, jeśli ktoś nie dorabia sobie do niego teorii. Te 0/10 są właśnie najbardziej wymagające i szukają powyżej 8/10.
  • Odpowiedz
@przegryw90: "przyłapałem ja", "jestem sapioseksualistą" ¯\_(ツ)_/¯ Hipokryta jesteś i tyle. Jak już znajdziesz sobie 120 kg, panią doktor nauk skisłych z delikatnym wąsem i włosami pod pachami to uwierzę w twoje idee.
  • Odpowiedz
@nekochan: Jakbyś wiedziała do kogo pajacowałem jak jeszcze byłem dynaminą to byś uwierzyła. Spałem raz nawet z taką, która wg skali Stulejmana jest jakieś 4/10, więc wyobraź sobie jej wygląd. Przegadałem z nią pół nocy i nie było segzów. Nie zostałem jej niebieskim, bo kończyła studia, była rok starsza ode mnie i mieszkała na drugim końcu Polski. Zaprosiłem ją do siebie, bo dobrze mi się z nią rozmawiało na fotka.pl.
  • Odpowiedz