Wpis z mikrobloga

@PsychoKid: ponoć China Beta już na koniec maja. Zobaczymy, sam nie wiem - tłumaczę MiuiPro ale żadnych większych zmian związanych z MIUI10 jeszcze nie dostałem (może oprócz notcha, ale nic więcej)
@Orjon_MIUI korzystając z okazji, mógłbyś mi powiedzieć co nie co o miuipro? Konkretnie to czy jest jakiś ustalony cykl wydawania aktualizacji np. tak jak na miuipolska, co tydzień w piatek? Czy miuipro przechodzi test safety net?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mjestem: wydają w piątki, czasem przesuwa się to na sobotę ale generalnie ROMy dla testerów gotowe są już zazwyczaj w czwartek wieczorem. Niestety nie ma OTA (nie ma nawet updatera). O ile pamiętam przechodzi SafetyNet, ale dla pewności wołam @McDrive by potwierdził - tymczasowo nie mam miuipro u siebie :P
@Mjestem: @Orjon_MIUI: z doświadczenia wiem, że każdy telefon i każdy system potrafi inaczej wpływać na safetynet, dlatego w kwestii miuipro musisz sam spróbować na własną odpowiedzialność; mi działa wszystko elegancko tak jak na miuipolska (stable) i nie narzekam, a jak coś nie zadziała to zawsze można wykombinować coś z rootem i magiskiem
@Mjestem: jest zauważalnie lepiej pod kątem stabilności płynności i baterii, nie jakoś bardzo, ale jednak u mnie na mi5 istnieje pewna, zauważalna różnica, no i świetne tłumaczenie @Orjon_MIUI , polecam spróbować ;)