Wpis z mikrobloga

@pibeczek123: Magical tak samo był jaki był... chciwy, wykorzystujący wszystkich na około i ogólnie śmieć, ale jego streamy to w dużej części złoto i już nigdy czegoś takiego nie będzie na YT.
Ci co go zgłaszali bedą musieli się przerzucić na Fortnite i Majnkrafty.

Można krytykować, wyzywać, obrażać nawet, ale po co zgłaszać i doprowadzać do jego usunięcia. Nie rozumiem.
@Balwanek_i_platki_sniegu: O tym właśnie wielokrotnie pisałem. Dobra wiem że często przeginam z tymi swoimi wpisami, ale tutaj akurat sprawa jest prosta. Najlepiej zgłosić, cieszyć się.... a za parę dni będzie wielki płacz że streama niema. Nie ogarniam tego. Umówmy się że cała zabawa była dzięki Magicalowi, a oni rozwalili źródło... teraz pozgłaszali niewinnego chłopaka co chciał sobie zarobić... porażka, dno i kilometry mułu...
@pibeczek123: kumam o co chodzi, sam czasem mam ochotę stąd uciekać jak czytać co plebsy piszą... dasz fakty na gościa, co Papieża od pedofili obraża, Pawła Lubachę beszta to nikt nawet nie wnika... żaden streamer z topki nie robił takiej kur*wskiej żenady co ten misiek, a wystarczyło by parę dobrych zgłoszeń aby naprostować chama. Sam z paroma koleżkami robimy co możemy ale to za mało... pozdro
@pibeczek123: gruby oprócz że obłudnik to nie szkodliwy, także masz racje. Jedynie jak koleżka napiszę że dymy u niego to zerknę, a tak nie oglądam. Ale nigdy nie widziałem jakiś większych powodów aby przesadził w kulawy sposób. Chociaż mogę się mylić bo na niego czasu nie poświęcam.
@Balwanek_i_platki_sniegu: Jeśli chodzi o Rafonixa to również go nie lubiłem i nie lubie, również z wzajemnością. Przez niego wyłapałem 2 bany ponieważ, kilka miesięcy temu dyskutowałem z nim pod jednym z postów... W końcu nie wytrzymał i mnie zgłosił, dostałem bana... Inna sprawa że jako początkowa zielonka pozwalałem sobie na zbyt mocne słowa. Za ten czyn wysłałem 2 zgłoszenia w kierunku jego kanału. Reszta to były słowa na wykopie. Jeśli chodzi