Wpis z mikrobloga

Mirki, nie polecam kupowania kluczy na HRK Game. Dwa razy kupiłem i dwa razy problemy.
Pierwszy raz kupowałem klucz do Windowsa 10 i okazało się, że klucz nie działa - 2-3 dni walki z angielskim supportem jednak dało efekty i dostałem nowy, działający klucz.
Drugim razem kupiłem klucz do Far Cry'a 5 z 1 randomową grą i miałem problemy z płatnością. Weryfikacja danych na zasadzie "zdjęcie twarzy z dowodem osobistym", ale spokojnie - żadnych "wrażliwych" danych nie podawałem, tylko imię i nazwisko. Okej, weryfikacja zakończona pomyślnie i otrzymałem swoje gry.
Ale, no właśnie ALE...
...dostałem tylko randomową grę, po Far Cry'u ani widu, ani słychu. Piszę kolejny ticket do supportu, że brakuje mi Far Cry'a, na którym przede wszystkim mi zależy, a w odpowiedzi...dostałem kolejną randomową grę XD
Jak się okazało klucze na FC5 skończyły się, więc HRK poinformowało mnie, że jak tylko dostaną nowe klucze to mam skontaktować się z supportem i upomnieć się o swój. Więc wygląda na to, że ta dodatkowa, randomowa gierka zostanie na moim koncie, raczej nie będę dodawać jej na Steama bo to nie moje gusta więc może ewentualnie poleci jakieś #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plus dla HRK za dość szybko i sprawnie działający support, ale mimo wszystko to były moje ostatnie zakupy na tej stronie.
Mam wrażenie, że to ja mam pecha z tą stroną ( _)
#zalesie #zakupyinternetowe
  • 5