Wpis z mikrobloga

mam problem z kłuciem w klatce piersiowej, dokładniej w okolicach mostka, uniemożliwia robienie pompek i czuję to cały czas podczas schylania/wstawania itp. ostatnimi czasy coraz częściej, zaczęło mnie boleć jakoś w zeszłe wakacje gdy wziąłem zbyt dużo na triceps, potem ucichło i ostatnio znowu. byłem na ekg-wszystko spoko. ktoś wie co to może być/miał tak?

#mikrokoksy #silownia
  • 11
@sweteer ja mam to już od lat. Doraźnie pomaga zwolnienie i uspokojenie oddechu. A dlugodystansowo postaraj się nie stresować, znajdź coś co Cie relaksuje, pij melise ))¯_(ツ)_/¯
@sweteer:
Jeżeli jesteś pewien, że to nie problemy z serduchem to:
Robisz te pompki i resztę ćwiczeń dobrze? u osób młodych przy pompkach na poręczach, wyciskaniu wąsko na triceps etc często ten problem występuje. Przeważnie winna jest niewłaściwa technika. Problem może być w całym obrębie odcinka szyjnego i piersiowego. Ja bym skoczył do fizjo i sprawdził czy nie potrzeba jakiejś manipulacji na kręgach.
Miałem coś podobnego ponad rok czasu. Unikałem ćwiczeń przy których bolało/brałem mniejszy ciężar i dalej cwiczyłem + trochę ćwiczeń rozciagajacych/mobilizacyjnych i przeszło.
A i w sumie pewnie się mocno przyczyniło to że zmieniłem kanapę na której się #!$%@? spało ( ͡º ͜ʖ͡º)