Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta
Jest dostępna jakaś aplikacja w której będę mógł dodać sobie kilka przepisów na dania wraz z makrosami i składnikami a ona na podstawie tych przepisów zsumuje mi kalorie i makrosy oraz zrobi listę zakupową?
  • 13
  • Odpowiedz
@vezer: chyba nei czaisz o co mi chodzi, jak sobie dodam np 4 przepisy na cały dzień to chce żeby mi zliczyło wszystkie składniki do tych przepisów i utworzyło listę zakupową
  • Odpowiedz
  • 0
@sebek1987 Ale wy dziwni jesteście, wolicie liczyć wszystko ręcznie? Nie lepiej kliknąć 30 razy w aplikacji wybierając swoje ulubione dania i mieć gotową listę? Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na np. siłownię. Ale po co jak można się z tym męczyć i jeszcze narzucać ten sam sposób. Typowe
  • Odpowiedz
  • 0
@sebek1987 25 a co? Poza tym jak sie ma makro wyliczone co do grama, w diecie stosuje się 50-70 rodzajów jedzenia tygodniowo i robi sie zakupy raz na tydzień i co do grama żeby nie wyjebywac potem czegoś do kosza to warto mieć taką apke. Idź pisz nic nie wnoszące komentarze gdzie indziej
  • Odpowiedz
@monamie222: Ja robię zakupy raz na tydzień. Jem codziennie co innego i nic nie wyrzucam. Dlatego się dziwię. Rozumiem zakupy inne niż jedzenie zapomnieć ale to co będę jadł i co mi potrzebne to mam zawsze w głowie. Może dlatego, że praktycznie wszystko robię sobie sam. Nie wiem.
  • Odpowiedz