Wpis z mikrobloga

@Asfalt_Drobiowy: miałam podobną sytuację z kolezanka z gimnazjum. Zrzucalysmy się razem na netflixa. W pewnym momencie postanowiłam wejść na konto i zobaczyłam że wpłat ni chuchu. Zwróciłam uwagę, żeby zrobiła przelew staly. Wpłaciła. Potem patrzę po jakimś czasie i znowu nie wpłacała bodajże 2 miesiące. Pisze jej, jak dziecku, że po to mądrzy ludzie wymyślili taką opcję jak przelew staly, żeby z niej korzystać. "Tak? Nie wpłacałam? No to zobaczę".
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: jeżeli jest Ci głupio po prostu wyłączyć to powiedz, że odcięli, bo nie będziesz tego płacił sam, a Ty sobie siedź i korzystaj :d
Oczywiście skończy się tak, że dadzą Ci kasę. Z powiedzeniem, że odcięli będziesz pewnie musiał z miesiąc poczekać albo z dwa dla wiarygodności, ale otrzymasz zwrot i nie wyjdziesz na kogoś na kogo nie chcesz wyjść.
  • Odpowiedz
Nie wiem kto normalny wynajmuje mieszkania babom. Przecież to najgorszy pomysł jaki może być. Skutkiem tego będzie zdemolowane mieszkanie. Takich niechlujów jak baby to nigdzie indziej nie znajdziesz. A z tym internetem to nie dziwię się one do zbyt bystrych nie należą. baby nie wiedzą co to internet może myślą że to coś z powietrza się bierze i darmowe jest... bo internet dla nich to tylko facebook, instagram i inne g*wna gdzie
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: jak kiedyś zajmowałem się wynajmem mieszkania znajomych, którzy byli w Anglii to laski mieszkające w tym mieszkaniu zawsze płaciły mniej niż było w umowie. Kiedyś wpadłem do ich mieszkania i na oczach jednej z nich zakręciłem wodę w łazience i powiedziałem, że nie ma wody dopóki nie dopłacą.

Przez dwa dni nie wpadły na pomysł, żeby samemu odkręcić wodę i dostawałem rozpaczliwe smsy, że nie mogą się myć. XD
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: tak jak mówili koledzy wcześniej, obcięcie netu do 50 kilo
wnerwia znacznie bardziej niż brak, ale musisz być wtedy gotowy na powiedzenie im prawdy jak przyjdą z płaczem że internet nie jest ok

bo jak liczysz na to że się same domyślą... to przestań
  • Odpowiedz