Wpis z mikrobloga

Z racji, że dziś nie wypadają moje urodziny mam dla Was choć niewielkie i bieda, ale podwójne #rozdajo .( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do rozdania jest:
1 - PSC z kwotą ~25PLN (może komuś do czegoś brak)
2 - 1500 MRC (może komuś do czegoś brak)
Pierwszego zwycięzcę wylosuje #mircoinbot, drugiego wybiorę spośród komentujących (decyduje ilość zielonych plusów).

Co trzeba zrobić:
1. Wstawić swoją przerobioną facjatę. Fotka może być grupowa, retuszowana etc.
Opcja dla leniwych - dorysuj okulary w Paincie. ;p
Osoba, która uzyska najwięcej + za swoją #pokazmorde wygrywa.
2. Zaplusować ten wpis "zielonym" i "niebieskim" plusem.
(co to "niebieski" plusik i z czym, jak go się je (MRC/Mircoin) macie tu: https://www.youtube.com/channel/UCcYj0fJx7aP7giT10GF_g_w)

I teraz tak: który zwycięzca dostanie MRC, a który PSC zadecyduje rzut monetą. Losowanie powtórzę 10 razy (żarcik).
Nr 1 PSC, Nr 2 MRC, jeżeli bot wybierze osobę mającą najwięcej zielonych plusów za #pokazmorde - szansę dostaje kolejny wpis.

Zakończenie ~ okolice 24-25 maj.

Czemu MRC, bo uważam, że pomysł dawania napiwków za wpisy jest fajny - zielony plusik dajesz jeden, a dzięki "niebieskiemu" możesz nadać konkretną wartość komentarzowi. :)
Jak chcesz użyć MRC tylko do tego #rozdajo, a potem usunąć konto - nie ma sprawy.

Dla przykładu m.i. moja facjata. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozdajo #pokazmorde #mircoin #paysafecard #psc #mircoinowezabawy #blockchainpoweredrozdajo







TratatataBuuum - Z racji, że dziś nie wypadają moje urodziny mam dla Was choć niewiel...

źródło: comment_EH1xUPFXbkCEzOKvaucflgffxhmGfy0L.jpg

Pobierz
  • 28