Wpis z mikrobloga

hej mirki. wie ktoś jak to jest z #paypal ?potrzebuje mieć normalne, uczciwe konto na siebie i dla siebie, ale mam już jedno założone w 2010 w anglii i od 2011 nie używane, ale teraz jestem w polsce i nie mogę zamknąć tamtego konta przez stronę (nie wiem dlaczego, ale piszą sorry, jakiś problem, try later) przez telefon na polskim paypal słuchawka mi powiedziała ze niby mogą mi zablokować drugie konto jak tamtego nie zamknę, ale niby jak skoro będzie nowy email, nowy adres w polsce i nowe konto bankowe w polsce? o tym angielskim chce zapomnieć i nigdy na niego nie wchodzić. serio mogę mieć problem w przyszłości jak będę miał załóżmy parę koła na koncie do wypłacenia?
  • 4
  • Odpowiedz
@Bruno76 to spróbuj jeszcze raz zamknąć konto przez support. Jak po zalogowaniu się nie działa Ci ta opcja to pisz do nich maila albo zadzwoń. Jak się nie uda. Olej to konto, nie loguj się, nawet swoje dane możesz z niego wyrzucić i załóż nowe. Nie powinno być żadnego problemu. A jak by się czepiali, to będziesz miał zawsze dowód, że pisałeś do nich w sprawie zamknięcia starego konta ;)
  • Odpowiedz
@CzlowiekZaKierownica: dzięki za chęć pomocy :) pozostaje mi chyba zaryzykować i założyć nowe konto i zobaczyć jak to będzie śmigać. słuchawka na polskim paypal tez mi powiedziała żebym dzwonił do uk, a ja niestety po kilku latach w polsce mogę się już nie dogadać w języku szekspira ;) ale podoba mi się twoja rada żeby napisać chociaż jedno zdanie do supportu z prośbą o zamknięcie żeby mieć podkładkę w razie czego.
  • Odpowiedz