Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
uważacie, że to normalnie że facet udostepnia posty swojej byłej? byli ze sobą prawie 4 lata, od zakończenia ich związku minęły już ponad 2 lata a na pytanie czemu sie rozstali odpowiada że uczucie się wypaliło i teraz spotyka się ze mną ale jak juz go pytałam czy na pewno nie chce wrócić to powiedział, że ona się teraz z kimś spotyka.
nie wiem czy to nie jest po prostu #logikarozowychpaskow ale odrazu pojawiło mi się w myślach dopowiedzenie, że gdyby była wolna to chętnie wróciłby do niej. ona teraz rozkręca swoją firmę i dlatego udostępnił jej posty ale no po prostu według mnie jest to jakieś podejrzane. nie wiem czy po prostu nie zaczynam wariowac bo nigdy nie dał mi powodu do podejrzeń. już próbowałam z nim o tym rozmawiać i odpowiedział mi właśnie tak jak tutaj napisałam ale jakoś nie mogę przestać o tym myśleć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: no bez przesady...
Wrozenie, ze chlop na kogos leci, bo udostepnia posty?

Skoro uczucie sie wypalilo i rozstali sie juz dawno w zgodzie, to uwazam, ze nie ma nic dziwnego w tym jego wytlumaczeniu. Doszukiwanie sie w tym jakichs podtekstow moim zdaniem to lekka paranoja - zwlaszcza, ze sama piszesz, ze gosc uczciwy i nie mialas zadnych negatywnych sygnalow.
@everybodyfrytki: Patrz odpowiedzi mirków /mirek poniżej. Ja rozumiem to tak samo. Jest różnica między "nie będę z ex, bo nie chcę do niej wracać /nie zależy mi na niej", a "nie będę z ex, bo ona teraz kogoś ma".
@AnonimoweMirkoWyznania Gość może nie miał złych intencji, ale mógł to jednak ująć inaczej. Zamiast uspokoić, tylko podburzył.

Natomiast w tym udostępnianiu postów nie widzę nic złego. Dobrze, że ludzie utrzymują ze sobą po zerwaniu cywilizowane stosunki, zamiast np. wspominać się z nienawiścią.
@AnonimoweMirkoWyznania no udostępnianie ujdzie, ale ten tekst

jak juz go pytałam czy na pewno nie chce wrócić to powiedział, że ona się teraz z kimś spotyka.

Jest dziwaczny. Oczywiście mógł się niefortunnie wypowiedzieć, no ale jednak ludzie z zasady jak nie chcą z kimś być to mówią, że nie chcą, a nie "no ma kogoś". Ten temat bym drążyła, a nie jakieś fejsy, bo brzmi jak koło zapasowe do czasu aż była