Wpis z mikrobloga

Elo mirki, odrypałem troche xD. Dzisiaj po odebraniu prawka, postanowiłem się garnać renówką i wszystko OK tylko ze 14 km przejechałem na ... zaciągnietym recznym.Kompletnie o nim zapomniałem.Mogło stać się coś poważnego?
#hamulce #reczny #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
@numeroox mogłeś spalić tarcze i zapiec zacisk. Mam nadzieję że jak odstawiłeś auto to nie zaciągnąłeś ręcznego? Poza tym jak dałeś radę zrobić aż 14km? Chyba coś trzeba sprawdzić bo za słabo trzyma
  • Odpowiedz
@numeroox: podjedź do stacji kontroli pojazdów (tam gdzie przeglądy techniczne robią) i poproś o sprawdzenie układu hamulcowego. Zapłaciłem kiedyś 20 zł za coś takiego. Bo może sobie spierdzieliłeś, może było spierdzielone już wcześniej, a może nic się nie stało.
  • Odpowiedz
Dzisiaj po odebraniu prawka, postanowiłem się garnać renówką i wszystko OK tylko ze 14 km przejechałem na ... zaciągnietym recznym.Kompletnie o nim zapomniałem.Mogło stać się coś poważnego?


@numeroox: Nic się nie stało, bo po prostu masz tak bardzo niesprawny ten ręczny, że po prostu go nie masz. Jakby był chociaż trochę sprawny to byś poczuł.
A co do tego "zapomniałem" - jak można zapomnieć? Przecież świeci czerwona kontrolka, nie da
  • Odpowiedz
@Jokker: reczny nie byl zaciagniety do konca, teraz jak probowalem ruszyc na recznym to sie nie dalo (xD) byl do polowy tak jakby i zadna spalenizna nie smierdzialo
  • Odpowiedz
@numeroox: Czyli po prostu tylko lekko obcierało. Nic się nie stało, tylko lekko zużyłeś klocki i tarcze, ale niezauważalnie lekko więc się nie przejmuj.
  • Odpowiedz