Wpis z mikrobloga

@samuraj24: ogólnie odnoszę wrażenie, że naruto poruszał o wiele więcej płaszczyzn i problemów, z kolei boruto to 'chlipu chlipu mój tate tyle pracuje dur dur' a jakieś głębsze kwestie sa poruszane z przypadku i jako coś pobocznego- np. gang białej nocy.

ogólnie mocno widać zmiane pokoleniową i dorastanie w dobrobycie i pokojowych czasach xD
@jokefake: oglądam ten syf tylko z szacunku do naruto, bo to była chinska bajka na której się wychowywałem (jeszcze na jetixie oglądałem, a dopier potem online po japońsku). Ale mnie to rozmiesza, że niby sasuke i naruto najsilniejsi a nagle z dupy "pojawia się nowe uniwersum - które jest silniejsze od kaguya" do tego te walki... koleś 1 ruchem w starym naruto rozwalał pół góry ale bawi się 3 odcinki z
@jokefake: W naruto jak wychodzili na misje poza wioske, to po rowach walały się martwe sieroty. Teraz się trochę zmieniło ;v Dobrze, że nie dają smutnej muzyki, kiedy główny bohater zginie grając w gierke.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makmakp: @jokefake: @samuraj24:
Poprostu autorzy zmienili target wiekowy i z oczywistych względów wszystko spłycili. Poprostu jesteśmy już za starzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeżeli spojrzeć na Boruto przez pryzmat czegoś nowego - dla młodszych widzów, a nie przez pryzmat lekko poważnego Naruto dla nastolatków... to jest to kawałek dobrego anime.
Wywiad z Masashim Kishimoto.
Pytanie: „Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym anime Boruto?”
Odpowiedź: „Historia Naruto z czasem stawała się coraz bardziej introspekcyjna i mroczniejsza, dlatego chcę, by Boruto było nieco radośniejsze, by mogli się nim cieszyć również młodsi fani”.