Wpis z mikrobloga

@fra234: Da się. Np. Canon PIXMA iP7250. U mnie w sklepie kosztuje poniżej 300 zł.
Link do drukarki - https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-drukarka-canon-pixma-ip7250-p-5653.html
Nie produkują już tego modelu i zostały do kupienia ostatnie sztuki na rynku. Drukarka atramentowa wyróżnia się doskonałą jakością wydruku zdjęć oraz niskim kosztem eksploracji. Kolejnymi zaletami jest obsługa 5 oddzielnych atramentów (CMYK + foto), posiada łączność Wi-Fi oraz może współpracować ze smartfonami, wyposażonymi w funkcję drukowania. Dodatkowo drukarka Canon
via Android
  • 0
@tylkolurko właśnie zepsuł się mój 6letni Brother, prawdopodobnie głowica do wymiany. I tak nie mam jak tego naprawić, więc muszę kupić nową drukarkę. Chyba ze głowica się często w nich psuje
@fra234: nie wiem jaki miałeś model, ale z reguły nie opłaca się naprawiać głowic, bo koszt naprawy przekracza wartość drukarki.
Kolega @tylkolurko ma złe doświadczenie z Canonem, ale to ze wszystkimi produktami bywa tak, że są pozytywne i negatywne opinie. Np. ja mam mega złe opinie o Fordach, a kilku moich znajomych jeździ i bardzo sobie chwalą. xD
Generalnie wybierając drukarkę nie powinno się sugerować ceną zakupu sprzętu. Często bywa, że