Wpis z mikrobloga

@SKYFander uważam, że w cenie do 1600-2000 to Xiaomi M365 to najlepsza opcja.

@Luks_WGS mam więcej niż 100kg i hulajnoga daje radę. Mam już 500km przejechane i będę pisał na dniach podsumowanie ale w skrócie to praktycznie nic nie robiłem przy niej ( ͡º ͜ʖ͡º)

@usermax ja w sobotę przejeżdżając koło kościoła usłyszałem coś w stylu "widzisz, trzeba było coś takiego kupić to sami byśmy jeździli"

@
@dominik949 śruby profilaktycznie sprawdzam tak raz na 150km bo mało masz idealnie płaskiego terenu. Pamiętaj tylko że luz musi być bo inaczej padnie zaczep albo śruba za zaczepem. Luz musi być ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nefju coś w tym jest, ja wpierw kupiłem chrześniakowi niedawno, przejechałem się dokoła domu by sprawdzić czy działa po czym stwierdziłem że zamawiam drugą :)
Swoją zrobiłem już 300km i sprawdzając właśnie zauważyłem że jest kolejną aktualizacja FW
@kiernek nie pamiętam kiedy ostatni raz na rowerze jechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jest 1.4.0,ale chyba bez większych zmian. Przynajmniej nikt takowych nie zgłaszał.
@mazloo jak się przez apke patrzy na chwilową moc to i xiaomi ma 500w przy ruszaniu, później spada do 250. Ja też mam 80 i wyciąga mi 27 więc tak dużej różnicy nie ma. Jeśli chodzi o zasięg to tylko raz zaryzykowałem pojechać z i do pracy, zrobiłem 19km i zostało 30% baterii. Na ile te 30 by starczyło, nie wiem. Wolniej przyspiesza, to da się zauważyć wraz ze spadkiem % ale
@kruprz: ja swoją sprzedałem po 100 kilometrach, wielu wielu regulacjach oraz zobaczeniu jak ta cieniutka śruba, która trzyma ten metal w kształcie U (ten blokujący kierownicę) się komuś urwała i przy 30 kmph został z kierownicą w rękach. Poczekam aż zrobią to lepiej ;)
ale co zrobić jeśli dla mnie te firmy to ten sam poziom


@skorpion666: to źle bo nie ma jak porównywać manty goclevery itp do xiaomi w przypadku hulajnóg

małe koła, słabsze silniki, słabsze baterie, słabsza konstrukcja