Wpis z mikrobloga

Planujemy z różową w wakacje jechać na jakaś grecką wysepkę. Aby ją pozwiedzać najchętniej wynajęlibyśmy #skutery i sobie pojeździli. Samochodami jeździmy na co dzień, jazda na rowerze też nie jest problemem, niestety nigdy nie siedzieliśmy na mechanicznym rumaku i chcielibyśmy sobie choćby 30-40 min na jakimś placyku potrenować przed wyjazdem.
Wie ktoś czy w #krakow można ogarnąć podstawy obsługi (odpalanie, ruszanie pod górkę, etc...) skutera na jakimś placyku bez stresu pod okiem kogoś kto pokaże co i jak?
Myślę, że po takim treningu i obeznaniu z maszyną jazda po greckiej wysepce będzie mniej stresująca dla mojego różowego...
  • 8
@gchmurka: jak coś na mieście masz troche skuterów elektrycznych blinkee one mają większego kopa niż normalne skutery(50cm3), możesz sobie go zgarnąć i pojeździć po parkingach
@Andczej: Dzięki za info, równie dobrze mógłbym z wypożyczalni wynająć zwykły skuter (preferował bym jednak taki, aby zobaczyć jak to jest jechać czymś co mi potem wypożyczą).
Tylko jak to zatargam na jakiś placyk jeśli nie będę potrafił odpalić, albo bezpiecznie dojechać...
Wolał bym chyba jednak coś na zasadzie szkolenia, placyk, skuter + instruktor.

Niestety nikt ze znajomych nie jeździ takim pojazdem więc nie ma jak pokazać co i jak...