Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Wyścig szczurów" z 2001 roku. 75,61% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 6,45. To mniej niż na filmwebie (6,6) i tyle samo co na IMDB (6,4).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Coco" z 2017 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "Incepcja" z 2010 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Ważne: od dzisiaj jeśli chcesz być wołany do następnej ankiety, musisz zaplusować ten wpis. Chodzi o to, by niepotrzebnie nie dublować plusowanych komentarzy (było 4, teraz będzie 3).

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Wyścig szczurów" z 2001 roku. 75...

źródło: comment_EPnPlIqvNvJhQ587Sj3rfrCB6GrxDjk5.jpg

Pobierz

w skali od 1 do10 na ile oceniasz ten film?

  • 1 16.2% (242)
  • 2 2.2% (33)
  • 3 1.6% (24)
  • 4 2.8% (42)
  • 5 3.1% (47)
  • 6 4.2% (63)
  • 7 9.3% (139)
  • 8 19.1% (285)
  • 9 25.5% (381)
  • 10 15.9% (237)

Oddanych głosów: 1493

  • 59
  • Odpowiedz
Bardzo dobra animacja z świetną wizją artystyczną i dobrą muzyką. Głowna piosenka bardzo głęboko zapada w pamięć. Byłoby 10 gdyby nie plot twist, którego zacząłem się domyślać na długo przed rozwiązaniem, trochę zbyt szablonowy. 9/10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AurenaZPolski: ciekawi mnie że jest dużo ocen 9 i 10, potem całkiem mało pośrednich i potem skok na 1. Wygląda mi to na osoby które nie oglądały i dają 1 bo animowany dla dzieci to slaby albo ogladaly z nastawieniem że słaby. Chociaż nie wien
  • Odpowiedz
@Mickeyickey: Ogólnie aby dać ocenę "1" trzeba być amebą umysłową. Rozumiem, że może jakiś film nie przypaść do gustu, ale chyba nie widziałem w życiu takiego, który zasługiwałby na tę ocenę. Nawet najgorsze filmy mają często w sobie coś, za co można ocenę podnieść do 3 lub 4 punktów. Chciałbym przeczytać argumenty tej setki łajz dlaczego wystawili taką ocenę.

Druga sprawa, że większość ludzi tego filmu nie widziała, a ocenia.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy to nie najlepsza animacja, jaka w życiu widziałem. Tak pod względem kunsztu technicznego, jak i fabuły. Film jest po prostu fenomenalny, wzruszajcy, świetnie zrealizowany i do tego ma świetną muzykę. Co najmniej 9/10, jeśli przyjmiemy że 10/10 jest zarezerwowane dla filmów legendarnych :D.
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: @Mickeyickey: Uzasadnieniem jest natura ludzka. Wszędzie przy głosowaniu tak się dzieje, na filmwebie, imdb czy gdziekolwiek indziej. Ludzie po prostu lubią trolować, robić na złość, iść pod prąd. Tak samo nigdy nie uświadczysz na youtubie popularnego clipu z masą łapek w górę i zerem łapek w dół, zawsze się znajdzie ktoś by zaburzyć harmonię.
  • Odpowiedz