Wpis z mikrobloga

@Kicio_Kociaczek: w sumie to w rzeszowie licza się tylko dwa, nemirov i touch the sky.
nemirov - pełna kulturka, ochrona bardzo na plus, nigdy nie robią problemów jeśli ty ich nie stwarzasz. Nikt cie tam nie okradnie ani nie zgwalci xD niestety dziewczyny bardzo przecietne, na trzezwo to zadna by sie nie spodobala xD wstep oczywiscie darmowy, ceny alkoholu takie jak w kazdym takim lokalu.
touch the sky - patologia xD
  • Odpowiedz
@Kicio_Kociaczek: nie wiem jak teraz bo dawno tam nie bylem ale nie sadze zeby cos sie zmienilo. po rynku chodza te same osoby, ochrona ta sama wiec w srodku pewnie bez zmian. Dodatkowo zdazalo sie tam, ze czlowiek po jednym piwie wychodzil bardziej ""pijany"" niz po dwudniowym maratonie wiec polecam isc tam tylko jesli masz kase i chcesz poruchac mlodziutkie, sliczne ukrainki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kicio_Kociaczek: spokojnie, tylko nie zdziw się jak w trakcie ruchanka wejdzie ci do pokoju burdelmama z ryjem ze jak chcesz ruchac dalej to musisz doplacic ( )( )
  • Odpowiedz
@: Byłem we wszystkich, teraz się trochę pozmieniało wiadomo ale najlepszy zdecydowanie Rasputin. Jakiś rok działają myślę, ale konkurencję koszą, touch the sky to już lekka melina a w Boss exclusive club mnie okradli, nemirova już nie ma.
  • Odpowiedz
@wirron: Witam czy mozesz przyblizyc informacje kradziezy w clubie Boss?Jestem pracownikiem tego clubu i chcialbym sie zapoznac z cala sytuacja ?Bo wszystkie zgloszenia Policyjne opiewaly sie na mylnym odebraniu klientow w ktorym clubie byli po sprawdzeniu wyciagów bankowych i adresu clubu z terminala okazywalo sie ze byli w clubie obok.Prosze sprawdzic na wyciagu z konta adres clubu a dowie sie gdzie pan był.I dla wiadomosci Nemirov po tylu latach istnienia przeszedł
  • Odpowiedz
@Maksymilianos: głupi nie jestem, wiem że tam był nemirov ale myślałem że to zupełnie nowy własciciel w bossie jest itp , zwyczajnie inny klub a to wychodzi że jedno i to samo.? czyli trzeba było marketingowo to rozegrać bo nemirov już racji bytu nie miał jak wszyscy wiemy... no przyznaję, że trochę się rozczarowałem teraz. a okradziono mnie z gotówki, za rękę nikogo nie złapałem ale gości było mało to mam
  • Odpowiedz
Brak słów i zrozumienia.Policja tak zjawia sie omyłkowo Bo najbardziej znanym lokalem był Nemirov i ludziom wydaje sie ze jest tylko ten club w Rynku i w nim byli.Po weryfikacji paragonow okazuje sie ze byli w clubie sasiednimPo drugie w naszym clubie placi sie za rachunki na bieząco i nie ma mozliwosci otwierania rachunkow aby nie dochodzilo do takich sytuacji pozatym club jest monitorowany i zawsze mogl pan sobie zweryfikowac co sie
  • Odpowiedz
ja byłem tylko w Rasputinie i mi się tam podobało. nie ma tam jak tutaj niektórzy piszą , że ktoś wpada podczas prywatnego tańca i przerywa.. no nie, mi się to nie zdarzyło... mogłem tancerkę dotykać choć oczywiście nie robiłem tego nachalnie, no wiadomo:) ale było przyjemnie. no i wstęp darmowy to można wpaść i zobaczyć osobiście jak tam jest
  • Odpowiedz
Tak to wiem mogłem wrócić zobaczyć na monitoringu kto mnie okradł ale jakoś odpuściłem, na pewno kasy nie zgubiłem więc nie rozumiem stwierdzenia "malo prawdopodobne zeby ktos pana okradł". Bo mówię, że okradł. no na tym poziomie co ja byłem to max 150m2 daje, nie wiem jak sobie te powierzchnie liczycie, mówię jakie ja mam odczucia po wizytach. Tak teraz myślę, jakąś premie dostaniesz za to bronienie? bo dla mnie już wszystko
  • Odpowiedz
@Maksymilianos: Absolutnie nie pomyliłem, touch the sky już chyba ciut lepszą ma opinię serio niż miał nemirov mimo że wyżej go i tak nazwałem meliną to nie wiem jakie na nemirova bym słowo musiał użyć :( Bossa bronił nie będę bo obawiam się, że to będzie za chwilę to samo. niech się każdy sam przekonuje
  • Odpowiedz