Wpis z mikrobloga

@Kremufczyn: kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie, bez uzasadnionej przyczyny, odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny.
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: Art. 135 Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny.
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: Art. 135. Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,
podlega karze grzywny.
  • Odpowiedz
@chrzandofrytek odmówić to ci nikt nie odmówi ale mają tak centralnie w dupie jakby łaskę robili że z Tobą rozmawiają, ma zadzwonić nie dzwoni. Ja już dałem sobie spokój, kupię używane przynajmniej widzę że sprzedawca chce sprzedać.
  • Odpowiedz
@frems: oczywiście, ale jak masz pajacować przed gówniarzem w garniaku żeby łaskawie pozwolił Ci wydać ponad stówkę swojej kasy to można się wk...ić.

@AarturR
Szwagier kupował parę miesięcy temu nówkę, to najpierw auto miało być na czwartek wieczór, więc on umawia nianię żeby móc odebrać z żoną, po czym dupki dzwonią że sorry ale jednak będzie w sobotę rano. No to szwagier przekłada sprzedaż swojego starego auta bo potrzebuje wyjechać na
  • Odpowiedz
@hitherto to jest kpina faktycznie. Ja znam jedną historię od znajomego o kolesiu który pojechał do Porsche bo chciał kupić Cayenne, a że nie patrzył za bardzo na swój wygląd to przyjechał w krótkich spodenkach, klapkach i koszuli. Olali go wszyscy, przy wyjściu powiedział tylko że jeśli tak traktuje się klientów którzy chcą zostawić prawie 500tys o niech się pierodola. I kupił Audi Q7( ͡º ͜ʖ͡º). W
  • Odpowiedz