Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czytając te niektóre wpisy co ludzie mają w głowach... Nie mam dziewczyny bo nie jestem wysoki, kolejny pisze, że nie mam dziewczyny choć jestem wysoki ale mam zakola, jeszcze kolejny pisze, że jest wysoki ma bujną czuprynę ale nie jest bogaty... Ładnie sobie tutaj usprawiedliwiacie to, że jesteście #!$%@? umysłowo i po prostu boicie się rozmawiać z dziewczyną lub chociaż nawet spróbować (w przypadku, którym często nie patrzą one na wygląd) ale wolicie siedzieć 12h przed komputerem i narzekać na swój #przegryw
No chyba, że macie mordę 1/10 ale nie... Wtedy też ktoś powinien się znaleźć bo można to nadrobić innymi rzeczami

#tfwnogf
  • 7
  • Odpowiedz
@bomboor: Czym można nadrobić mając 0/10, #!$%@?łeś? Chyba tylko milionami na koncie, bo niczym innym. To chyba oczywiste, że zdecydowanie łatwiej rozmawia się z dziewczyną będąc przystojnym albo chociaż normalnie wyglądając, a gdy masz mordę jak gówno to nie jesteś w stanie zagadać, bo twoja pewność siebie wynosi 0.
  • Odpowiedz
@bomboor: jestem grubym mentalcelem i z takiego przegrywu sie nie da wyjsc, caly czas probuje ale z kazdym miesiacem jest coraz ciezej i ciezej coraz bardziej brakuje mi sil
  • Odpowiedz
@bomboor: oo, normickie gówno warte porady, dzisiaj jeszcze nie było.

I jeszcze nie znając ludzi już wie, że wszyscy są #!$%@? umysłowo i boją się gadać z dziewczyną xD Ale w to, że są brzydcy już nie uwierzy xD

Ale zgadzam się, że nieustanne narzekanie na wykopie jest bez sensu i co niektórzy powinni się tu za siebie wziąć.
  • Odpowiedz