Wpis z mikrobloga

Wiem, że tematów było tysiące na temat rzucania palenia natomiast w sumie pomyślałem, że w grupie raźniej, chciałbym poprosić osoby, które rzuciły jaranie lub dalej tkwią w tym gównianym nałogu wypowiadały się i dawały mi otuchy. Rzucam palenie od godziny 00:00. Rady, ktoś coś?
  • 12
@Abazaba77: Niestety palę sporo bo około 2 paczek dziennie. Nie potrafię się inaczej skoncentrować. Po prostu jestem ciekaw kiedy przyjdzie moment w którym przestanę o tym myśleć. A druga sprawa w rzucaniu najbardziej martwi mnie to, że będę na imprezie nie palący i sporo osób nie poznam przez to, że inni będą fajczyli
@Wujaszekowo tak, za 20 czy 25 razem ale się udalo. Najtrudniej było znaleźć zajęcie np na przystanku czy właśnie przy piwie. A co do Twoich zmartwien, dużo osób teraz rzuca lub przerzuca się na E więc nowych ludzi na bank poznasz ( )
@Wujaszekowo to nie jest tak że w 100% przestałem, ciągle się łapie na tym że kiedy widzę kogoś palącego to myślę "fajnie by było zapalić" i to są takie małe kryzysy bo wiem że jeśli zapalę to wrócę do nałogu ( ͡° ʖ̯ ͡°)