Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr; czy 22 lata to zbyt późno żeby zacząć studia?

W skrócie to kiedyś poszedłem do zawodówki bo rodzice chcieli żebym miał zawód i jakiś fach, jednak chyba źle wybrałem bo nielicząc papierów, nie mam żadnych przydatnych umiejętności jako mechanik i dodatkowo nauczyciele oraz rówieśnicy zdążyli mnie zniechęcić do tego zawodu. Teraz mam na oku inny kierunek (nie, nie jest to informatyka, nie chcę robić konkurencji wykopowym # programista15k ;) ), chciałbym się w nim rozwijać, napisałem dość dobrze maturę w liceum dla dorosłych tyle że narazie chce sobie zrobić rok przerwy i zarobić na początek studiów. No i w przyszłym roku jak je zacznę to będę miał już 22 lata. Czy to nie za późno trochę? Czy osoby studiujące mogłyby mi powiedzieć, czy będę się bardzo wyróżniał czy nie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Serio? Zawsze możesz studiować, nieważne ile masz lat. Na kierunkach czasami zdarzają się ludzie 2 razy starsi od ciebie. Lepiej zadać sobie pytanie czy warto iść na studia, i czy ten papierek jest ci niezbędny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 25 i jeszcze nie skończyłam swojej magicznej przygody ze studiowaniem xD moja ciotka zrobiła studia grubo po pięćdziesiątce, a dziadek mojej znajomej w wieku 75+, tak że filozoficznie ujmując, w życiu prawie na nic nigdy nie jest za późno (ale czasami jest, np. na ciążę)
  • Odpowiedz