Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mój #xiaomi #mi5 z #miuipolska 8.5.3 strasznie muli i wytrzymuje tylko 2h sot ( ͡° ʖ̯ ͡°), chociaż w idle radzi sobie dobrze. Może czas przejść na #miui global, albo w ogóle stable? Zarzućcie proszę jakieś sprawdzone romy, mogą być ze starszym #android, ale z dobrym sotem, przyzwoitą płynnością systemu i małą ilością bugów.
  • 11
@PustyCzlowiek Xiaomi.eu sobie odpuść, to już nie te czasy, dziadostwo robią straszne i amatorszczyzne :) Nie obrazajac tych, którym wszystko działa :D Polecam Ci miuipro stable na androidzie 7. Bardzo dobry rom, polskie tłumaczenie, nie doszukalem się rzadnych problemów a trochę go już używam. Według mnie miuipro jest dla xiaomi.eu tym czym kiedyś xiaomi.eu było dla globala :) Ewentualnie global ale jego ci nie polecę bo dawno nie używałem i nie wiem
@Dpdp: telefon ma 1,5 roku i z accubattery wyszło, że zdrowie baterii to 77%, przybliżona pojemność 2300 z 3000 mah. Spodziewałem się lepszego wyniku, będę musiał pomyśleć nad wymianą. System pewnie też zmienię, bo miuipolska ostatnio mocno się pogorszyło.