Wpis z mikrobloga

@Vigil: Bylam przed neurologiem to mnie do neurologa wyslal, ta mi wypisala emg, miesiac czekalam, odebralam 3 dni temu wyniki, wczoraj bylam u neurologa i mi powiedziala ze bedzie konieczny zabieg.. Tyle, ze po nim nie bede mogla wykonywac prac fizycznych przez jakis okres a w chwili obecnej jest to niemozliwe bo mam prace i obowiazki domowe
@fiszifiszi: Ale ja jestem w ciągłym ruchu, dźwigam, podnoszę w pracy.. Z dziećmi chorymi na autyzm pracuję, nie tylko.. Jak jedziemy do szkoły to przenoszę torby i inne pierdoły, zawsze się z jakimś gówniakiem poszarpię, nagimnastykuję, bo jeden drugiego zaczepia, w domu mam czas wylacznie na przysiady i w soboty sobie biegam wieczorem
@KwestiaPodejscia: Próby leczenia zachowawczego nie dają dobrych rezultatów. Były także próby ostrzykiwania kanału nadgarstka sterydami w celu zmniejszenia obrzęku i wygaszenia stanu zapalnego, ale też bez dobrych efektów. Cały problem polega na ucisku n. posrodkowego przez ściany kanału nadgarstka, szczególnie ścianę przednią czyli więzadlo poprzeczne nadgarstka, dlatego najlepszym i skutecznym sposobem leczenia jest jego przecięcie. Zabiego to tak naprawdę chirurgia jednego dnia. Niewielkie nacięcie na przedniej powierzchni przedramienia i nadchodzące delikatnie