Wpis z mikrobloga

Pytanie do Pań :)
Jaki krem do twarzy poleciłybyście do skóry bardzo suchej, wrażliwej, skłonnej do alergii i do tego naczynkowej?
Odpada Ziaja, AA i Physiogel, bo uczulały.
Odpadają też wszystkie zapachowe, bo jw.

Kiedyś używałam Iwostin capillin, ale po pewnym czasie przestał nawilżać.

#pomocy bo zadrapię się na śmierć a i tak juz wyglądam jak ta małpa na zdjęciu (°°

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #mirabelkopomusz
elpoliko - Pytanie do Pań :)
Jaki krem do twarzy poleciłybyście do skóry bardzo such...

źródło: comment_J2s187rNeeAtTZLR7ceLSmY6DewbFMOY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@elpoliko: ten mediderm to głównie parafina, więc za bardzo Cię nie nawilży (ale nie powinno też uczulić). Myślę sobie o Twoim problemie właśnie - że ziaja Cię podrażnia to nic dziwnego, tam jakby ktoś do kadzi nasrał to i tak nie pogorszy składu. Warto by było coś dodać nawilżającego co wspomoże skórę i wyrówna równowagę - myślę np. o czystej glicerynie i na to ten mediderm (strach polecać coś innego przy
  • Odpowiedz
@xleph: spróbuję, bo już nie mam pomysłu na siebie
@StaryZdzich: skoro mediderm to parafina, to pewnie jeszcze bardziej mi pory pozapycha, dobrze rozumuje? :(
Z myciem też mam problem uzywalam juz roznych zeli i plynow, wszystko do dupy :/ iwostin pianka micelarna była w miarę ok, redblocker jakos uszedl
  • Odpowiedz
@elpoliko: jeden rabi powie tak, inny powie nie. Z tą parfiną to trochę czytałam, ale jeszcze nie do końca kumam - bardzo teoretycznie to nałożona na czystą twarz nie powinna zapychać, ale może stwarzać warunki beztlenowe dla rozwoju bakterii, ale jeszcze muszę usystematyzować wiedzę. To co piszesz wygląda mi na skórę mocno rozregulowaną jeśli dobrze widzę to te myjadła maja silne detergenty i mogłaś sobie totalnie zjechać warstwę ochronną skóry. Jeśli
  • Odpowiedz