Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna nie mówię że im zabraniasz, mówię tylko ze maja wybór czy kupić np fajki czy lepiej za te pieniądze zjeść ciepły obiad, ale co wybiorą to ich i tylko ich sprawa. Ale fakt to przykre
@TankDriver: Pracowałem, no, a czy po pracy czy w czasie przerwy nie można zamówić czegoś ciepłego. Załóżmy, że nawet nie ma czasu wyjść to są termosy na jedzenie i nawet po 24h zachowują one temperaturę ok. 30 oC. Jednym słowem jak ktoś pali i pije piwko to nie zje ciepłego posiłku. A gdyby chciał to ma takie możliwości.
a zamówić czegoś ciepłego. Załóżmy, że nawet nie ma czasu wyjść to są termosy na jedzenie i nawet po 24h zachowują one temperaturę ok. 30 oC. Jednym słowem jak ktoś pali i pije piwko to nie zje ciepłego posiłku. A gdyby chciał to ma takie możliwości.


@BarkaMleczna: nie pracowałaś nigdy fizycznie to nie zrozumiesz tego, praca fizyczna wymaga innego trybu życia.
@BarkaMleczna: Ja tez kiedyś tak myślałem, że śniadanie to najważniejsze, ale jak popracowałem kilka razy fizycznie to od razu zrozumiałem tych robotników, tak samo budowlańców czemu oni ciągle chleją, bo to jest straszny wysiłek fizyczny który ma skutki uboczne i trzeba je jakoś łagodzić żeby normalnie funkcjonować.
bo to jest straszny wysiłek fizyczny który ma skutki uboczne i trzeba je jakoś łagodzić żeby normalnie funkcjonować.


@fiszifiszi: no to wiecej pomoze lykanie magnezu i potasu a nie piwo. Alkohol to tak zregeneruje, ze łohohoho