Wpis z mikrobloga

@laczka: przejrzałem ostatnio odrzucone i sporządziłem listę której nie opublikuje bo łatwo się domyślić które wyznanie jest Twoje. Odrzucone zostało bo nie napisałaś nic konkretnego, zadałaś pytanie, które możesz bez problemu napisać ze swojego konta. Może jakbyś się bardziej przyłożyła i opisała dokładniej czego dotyczą Twoje dylematy życiowe to moderator dodałby Twoje wyznanie. Tak to niestety wpadło kolejne pytanie bez żadnego kontekstu którego nie trzeba się wstydzić. Ale łatwo skrytykować i
@Precypitat: racja, zgadzam się taki był mój pomysł na samym początku, ale ludzie tego nadużywali tj. dodawali posty z AMW podczas bana, albo bo "nie chce mi się zakładać konta", plus wykorzystane limity. Teraz to nie problem, bo moderatorzy akceptują prawie że na bieżąco ale bywało tak, że były zaległości i konto miało limit na dodawanie. Dlatego nie możemy dodawać wszystkiego.

edit: no i ludzie narzekali że nudne wpisy i dlaczego
@sokytsinolop: a nie było czasem historii, że konto AMW miało mieć specjalne względy dot. limitów? Swoją drogą podpowiedziałbyś modkom, że jak już mają coś omijać to właśnie żale przegrywów, bo tego to jest tam dobre 50% ( ͡° ͜ʖ ͡°)