Wpis z mikrobloga

Ostatnia aktualizacja #windows10 popsuła mi kompa. Po ponownym uruchomieniu widziałem tylko czarny ekran.
Wywaliłem ją w trybie awaryjnym i nie wiem co dalej robić z tym fantem.

Czy co jakiś czas zmieniać czas ponownego uruchomienia, odwlekając aktualizację?

Chciałem napisać do supportu #microsoft i o to zapytać, ale nie mogę znaleźć jakiegokolwiek maila.
Próbowałem do nich dzwonić ale usłyszałem że za pomoc będę musiał zapłacić )sic(

Co mam do cholery robić?

#aktualizacjawindowsa
Ziombello - Ostatnia aktualizacja #windows10 popsuła mi kompa. Po ponownym uruchomien...

źródło: comment_R3NZzZOj3KfGlNAgQ8MNVRcVl1d3h4CC.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Dziwne, u mnie działa


@Mleko_Czekoladowe:
Poczytałem trochę o tym i nie u wszystkich występuje ten problem, jednak występuje dość często.
Były podane rozwiązania , jak to naprawić (wrócić do poprzedniego stanu rzeczy) ale nikt nie pisał co robić dalej z aktualizacjami.

No, chyba że masz wersję home to lipa.


@tysonic: Mam właśnie home, ale nawet jeśli bym miał inną to nie chcę sobie zamykać możliwości przyszłych aktualizacji.
  • Odpowiedz
@Ziombello: Nie zamykać a wyłączyć do czasu aż naprawią to gówno - już tak kiedyś było że któraś tam łatka była #!$%@? i nie chciała się instalować i ciągle wołała o restart. Włączyłem windows update po jakimś czasie i była zastąpiona inną. Ale jak masz home to nie ma tematu. Jak ja #!$%@? nie trawię tego monopolisty microshitu.
  • Odpowiedz