Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak NBP pokazał rozpiskę jak zostało wydane
91.200zł na kampanię przeciwko kryptowalutom?

Gamellon - 88519,41 zł

Google Ireland Limited - 2202,58 zł

Facebook Ireland Limited - 500 zł


Od dawna już brakowało mi tu jednej pozycji...
Kosztu zakupu łapek w dół na kilka filmów z YouTube, które promowały kryptowaluty.
Dokładnie w trakcie kampanii wiele filmów dostało pełno łapek w dół,
co bardzo odbiegało od innych filmików z tych kanałów.

Np. filmiki TradingJam i Śniadanie z bitcoinem
Oczywiście udowodnić tego kto zakupił te łapki nie można,
jednak dla każdego jest chyba oczywiste kto wyłożył na to pieniądze.
W raporcie brak takich kosztów...

Tak tylko chciałem wam pokazać "urzędniczą rzetelność" :P

#bitcoin #kryptowaluty #nbp #knf #marketing #reklama #afera
cyberpunkbtc - Pamiętacie jak NBP pokazał rozpiskę jak zostało wydane
91.200zł na ka...

źródło: comment_gonPqAumKGVWQ957Qs8elUdLm1E6LFL8.jpg

Pobierz
  • 29
@Kamil10445: Niby jak? Gamellon to sieć partnerska do której należą opłaceni YouTuberzy. Oni wzięli swoją prowizję a za resztę zapłacili YouTuberom za nagranie filmików. Unlików nie można kupić oficjalnie na YT albo od takiej sieci. Kupuje się pakiet np. na Allegro i sprzedawca za pomocą wielu kont masowo daje liki lub unliki. Można też kupić wyświetlenia ip.
Przecież to nie w interesie Gamellona żeby część pieniędzy przeznaczać na coś takiego zamiast
@Blizz4rd: Nie było riserczu. Po prostu pamiętałem że pojawiały się te unliki a po jakimś czasie NBP opublikował rozpiskę kosztów i od razu brakowało mi tego... Nie pisałem nawet nigdzie, później mi wyleciało z głowy i teraz sobie przypomniałem :P
@cyberpunkbtc: ogólnie to on mi się podoba tylko, żeby zamknął gębę albo zdobył wiedzę na temat bitcoina. On dojdzie do takich samych wniosków jak my to tylko kwestia czasu ale najpierw musi stracić na shitcoinach. Samo to, że pisze na fejsie już daje do myślenia, albo te gadki: "jeżeli zapłacenie bitcoinem trwa dłużej niż fiatem to coś tu jest nie tak". Koleś nie czai różnicy między fiatem a bitcoinem!
@pawlo74: widać na filmach że kiedyś był normalniejszy, miał więcej pokory. Z czasem zrobił się strasznie zarozumiały, arogancki i myśli że jest nieomylny we wszystkich tematach.

Piec sobie jakieś nagrania sprzed 2 lat i porównaj że współczesnymi. #!$%@? mu...

Kiedyś go szanowałem za dobre podejście od strony psychologicznej do tradingu. Obecnie jest nadętym cwaniaczkiem...
@pawlo74: chlop nie czai nawet podstaw. Ledwo poruszyliśmy kilka dni temu ten temat. On uważa że Bitcoin jest zbyt drogi. No sorry ale to ewidentne podstawy i naprawdę nie jest tu potrzebna żadna wiedzą z krypto żeby wiedzieć że to idiotyczne stwierdzenie...

Choć nie bierzemy pod uwagę jak #!$%@? on może mieć spojrzenie na temat btc. Podobnie jak prezes który twierdzi że być miał nie mieć możliwości dodruku ale powstają fotki!!!!!
@cyberpunkbtc: co do ceny to go rozumiem, to spekulant, chce kupić jak najtaniej tak jak ja. Chce żeby głupi spekulant sprzedał mu taniej aby sprzedać drożej. Ja też, co z tego, że ja znam potencjał bitcoina i dla mnie wartość jego jest dużo wyższa (często dziwię się, że są głupcy co chcą sprzedać bitcoina za bezwartościowego fiata) ale to nie zmienia faktu, że czatuję na jak najniższą cenę. To jest #!$%@?
@pawlo74: ale on nie wypowiadał się wtedy o cenie z perspektywy tradingu. Wtedy wypowiadał się o sensie btc jako waluty itd. sprawdź, na 90% na tym Expo było.

A najlepsza jest końcówka tego Expo. Po tych wszystkich jego bredniach Bentyn miał dość i ironicznie sobie zażartował "Bitcoin zużywa za dużo energii i dlatego będzie zdelegalizowany". On nawet nie skumał że to ironia, myślał że Bentyn mówił poważnie i mu przytaknął!!! No
@pawlo74: ja cię dokładnie rozumirm. Zaorski nie jest idiotą i ja też nie mogłem uwierzyć tak samo jak ty że on może mówić aż takie głupoty. Wiem że nie mieści co się to w głowie, ja też nie wierzyłem.. Dlatego starasz się znaleźć wytłumaczenie że mówił o cenie jako spekulant. Posluchaj uważnie więcej jego wypowiedzi o krypto, to nie jest trolling czy coś w tym stylu. On to mówi całkowicie poważnie
@pawlo74: Z tego co kojarzę to długo siedzi. Baa, nawet chyba ma długo konto na forum Bitcoin. Sprawdź, ja nie będę szukał z komórki :)
Tyle że on tak siedział jedynie w wątku spekulacyjnym... Gdzie indziej mógł gadać o samej cenie i analizie? Cała reszta go nie obchodzi.

Poważnie Pawlo, ja się ich nasłuchałem sporo a i tak mnie nadal szokują.
@cyberpunkbtc: czyli jednym słowem oni nic nie widzą poza ceną i nic ich więcej nie interesuje. Może być kompletne gówno napompowane przez scamera a jemu to nie przeszkadza i będzie wymyślał swoje teorie dlaczego cena urosła. To takie Amelki.
@pawlo74: poważnie, nie masz pojęcia jak bardzo ich to nie interesuje. Dziwi mnie to choćby z tego względu że jakieś informacje powinny docierać mimowolnie...
Słowa prezea: "Bitcoinów miała być ograniczona ilość, bez możliwości tworzenia nowych i co? Pełno forków robią, pełno nowych BTC teraz"

Zaorski odnośnie BCH "w bitcoinie przecież deweloperzy się kłócą ze sobą". Ogólnie on widzi to tak że część programistów chciała "coś tam z btc" (nie ma pojęcia